24 שעות בריץ קרלטון הרצליה: נופש יוקרתי באווירה בינלאומית מול היםמאת: בת-שבע כבירלהמשך הכתבה

2.4 מיליון תיירים נכנסו לישראל מתחיל השנה - עליה של כ-17% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד
11.8.2018 17:21

בת-שבע כביר

סה"כ ההכנסות מתיירות בחודש יולי נאמדות בכ-436 מיליון דולר.
שר התיירות יריב לוין: ״אנו עדים חודש אחר חודש להישגים חדשים ושיאים במספרי התיירים הנכנסים לישראל, ואני שמח שגם בחודש האחרון נרשמה עלייה מרשימה בכניסות תיירים. פעולות השיווק והמהלכים החדשניים שאנו מבצעים, יחד עם עידוד חברות התעופה וההשקעה בתשתיות, כל אלו מוכיחים עצמם כל חודש מחדש, כאשר ענף התיירות ממשיך להיות גורם משמעותי משפיע על המשק ותורם תרומה בלתי רגילה לתעסוקה ולכלכלה הישראלית".

עתידות: בשנת 2019 יהיה חורף אירופאי חם באילת
11.8.2018 16:26

בת-שבע כביר

Wizz Air  בשיתוף משרד התיירות משיקים עוד שני קווי טיסות חורף חדשים מבודפשט ומסופיה לאילת.
שר התיירות יריב לוין: ״אני מברך את וויז אייר על החלטתה להעמיק אף יותר את פעילותה בישאל. החזרנו את אילת למפת התיירות העולמית, כשבעונת החורף הקרובה צפויים להיות כ-60 טיסות שבועיות מעשרות יעדים ברחבי אירופה. הקווים יביאו לגידול נוסף בתיירות הנכנסת לישראל, ויצטרפו למאמץ השיווקי יוצא הדופן שאנו עושים, שכבר הביא לשבירת שיאים של כל הזמנים בתיירות הנכנסת לישראל״.

בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעלת טיסות ישירות מלונדון לפיטסבורג, פנסילבניה
4.8.2018 17:12

בת-שבע כביר

פיטסבורג, "העיר הידידות ביותר באמריקה", הופכת בשנים האחרונות ליעד פופולארי מאד עם מגוון אטרקציות, מוזיאונים וסצנת אוכל משגשגת. חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעיל קו טיסה ישיר בין בריטניה לבין העיר פיטסבורג, פנסילבניה. החל מה-2 באפריל, 2019, תפעיל בריטיש איירווייס 4 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787-8 דרימליינר החדש, שבו שלוש מחלקות נוסעים.חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעיל קו טיסה ישיר בין בריטניה לבין העיר פיטסבורג, פנסילבניה. החל מה-2 באפריל, 2019, תפעיל בריטיש איירווייס 4 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787-8 דרימליינר החדש, שבו שלוש מחלקות נוסעים.

 

שינויים ארגוניים באייר פראנס KLM בישראל
4.8.2018 16:57

בת-שבע כביר

לאחר 3 שנים שבהן הובילה את הקבוצה, מסיימת ג'ניפר מאזט המנהלת הארצית של קבוצת אייר פראנס KLM את תפקידה בישראל ותמונה למנהלת המכירות הבכירה של השוק הצרפתי. הקבוצה מנצלת את ההזדמנות של מהלך זה לארגון מחדש של המטה המקומי, ובמקומה ימונה לתפקיד אלון נטע, שינהל את הפעילות המסחרית של הקבוצה בישראל ויובילה החל מה-1 בספטמבר, 2018.

קבוצת חברות התעופה אייר פראנסKLM מעמיקה את קשריה במזרח הרחוק באמצעות הסכמים חדשים עם צ'יינה סאות'רן איירליינס, שיאמן איירליינס ו-צ'יינה איסטרן איירליינס
28.7.2018 17:15

בת-שבע כביר

קבוצת חברות התעופה אייר פראנסKLM  הודיעה החודש (יולי 2018) על חתימת שני הסכמי שיתוף פעולה חדשים, אשר ירחיבו את נוכחותה במזרח הרחוק.

ארכיון חדשות
חברת ההיי טק הישראלית VDroom השיקה פלטפורמה טכנולוגית לבניית אתרי מציאות מדומה לבתי מלון, דירות להשכרה, חברות תעופה ואתרי נופש

 

חברת ההיי טק הישראלית VDroom השיקה  במסיבת עיתונאים במתחם קודאק בפתח תקווה גלריית VR (מציאות מדומה) ו-360 מעלות חכמה המציגה את התמונות הטובות ביותר של בתי המלון ואתרי נופש בסדר חכם על מנת להגדיל את סיכויי ההמרה

בת-שבע כביר

וי דירום זוכה להכרה מהשוק האירופאי המשותף של כמיליון יורו. VDroom פיתחה פלטפורמה טכנולוגית לבניית אתרי מציאות מדומה (VR) לבתי מלון, דירות להשכרה, חברות תעופה ואתרי נופש למטרות שיווקיות והעלאת קמפיינים ויזואליים. המטרה: הצגת תוכן במציאות מדומה והפיכת חווית המשתמש לטובה יותר ומקצועית יותר, כך שהמזמין יגיע בראש שקט ליעדו מבלי החששות שמלווים הזמנות חופשה מרחוק
 
חברת ההיי טק הישראלית VDroom השיקה אתמול במסיבת עיתונאים במתחם קודאק בפתח תקווה גלריית וי אר ו-360 חכמה המציגה את התמונות הטובות ביותר של המלון בסדר חכם על מנת להגדיל את סיכויי ההמרה.

הגלריה החכמה מוצגת סמוך לגלריית ה דו מימד וי של המלון או בעל הדירה. הגלריה יודעת לזהות ולהראות את התמונה הטובה ביותר של המלון על מנת להגדיל את סיכויי ההמרה. האלגוריתם יודע לקחת את הפרמטרים החשובים ביותר מהרשת ולהציג את התמונות בסדר הכי חכם. יצויין, כי הטרנד של החיפוש הוויזואלי (visual search) הוא הטרנד המוביל כיום בעולם. הוא מגדיל את החשיפה במאות אחוזים. תמונה טובה יכולה להעלות את יחס ההמרהconversion rate)  ) בעשרות אחוזים. כך למשל רשת עם 10 בתי מלון עם כ100 חדר ממוצא יכולה להגיע לפוטנציאל תוספת רווח של עד כ - 1 מיליון דולר בשנה. שוק ההזמנות של לינות תיירותיות באינטרנט הוא שוק של מעל ל-25 מיליארדי דולרים בשנה.
כל תחום התיירות עובר בשנים האחרונות מהפכה וירטואלית בנושא הזמנת החדרים במלונות ובדירות נופש ובדיוק אל המקום הזה מכוונת חברת "וי.די.רום", שמובילה מיכל הובשמן וצוותה. VDroom פיתחה פלטפורמה טכנולוגית לבניית אתרי מציאות מדומה (VR) לבתי מלון, דירות להשכרה, חברות תעופה ואתרי נופש למטרות שיווקיות והעלאת קמפיינים ויזואליים. המטרה: הצגת תוכן במציאות מדומה והפיכת חווית המשתמש לטובה יותר ומקצועית יותר, כך שהמזמין יגיע בראש שקט ליעדו מבלי החששות שמלווים הזמנת חופשה מרחוק. זו הפלטפורמה היחידה בעולם שהיא גלריה ווירטואלית דיגיטלית חכמה, המושתתת על יכולות שיווק ( e-commerce).

כל תמונה בה מקבלת חשיפה מידית במנועי חיפוש שונים. זו הפלטפורמה היחידה ב-VR ו-360 מעלות שיודעת לדבר עם כל הפלטפורמות באותה שפה ולהגדיל בעקבות כך את החשיפה. הפלטפורמה מציעה סיור וירטואלי חכם בו ניתן להשתיל מתנות והנחות באופן דינמי לפי שעות ספציפיות ביום וימים שונים בשנה. זאת, על מנת להוסיף את ממד המשחק שיוצר התקשרות, שיוביל להמרה. ניתן לשלב את הסיור בדפי הפייסבוק וברשתות החברתיות של בתי המלון או הנכס ב- Google maps, גולל טקסט, Google Images, יו טוב וב-450 מנועי חיפוש. VDroom מכסה 100% של ניהול חכם של הגלריה הווירטואלית  החכמה. ניתן לצפות בסיור הווירטואלי מכל מכשיר. הפלטפורמה מעודדת תנועה איכותית של גולשים.
עד היום הצגת תכנים במערכת שיווקית מבוססת VR הייתה כרוכה בעלויות גבוהות ובמורכבות טכנית. כמו כן אתרים שהציעו שימוש בתצוגת תוכן על ידי VR חייבו את התיירנים להשתמש במערכת ספציפית, יקרה ומורכבת, שהתוכן שבה לא היה נגיש לכל גולש. הפתרון שמציעה VDroom מפשט מאד את התהליך ומנגיש אותו לבעלי מקומות לינה ואתרי תיירות. VDroom  מאפשרת בנייה קלה ואינטואיטיבית של אתר VR ואיננה מצריכה ידע מקצועי בתכנות. הממשק של VDroom מתחבר לכל ענקי התיירות (OTA) ובהם לאתרי  Trip Advisor, Hotels combined ועוד. VDroom נכנסה בשנה האחרונה לרשתות בין לאומיות ומגדילה את מספר המלונות והדירות שמצטרפים אליה בקצב גידול של למעלה מ100% בחודש בשנה האחרונה.  
לדברי מנכ"לית Vdroom ״בתי המלון ודירות הנופש משקיעים מיליוני דולרים בענקיות האינטרנט בתיירות - על מנת שימלאו להם את החדרים. אנחנו מוכיחים שצילומי 360 יתנו פתרון אופטימלי לבעיה. אדם ירגיש כאילו הוא ממש נמצא בחדר ומסייר במלון. אנחנו נותנים פתרון זול, פשוט להפעלה, שמגדיל את ההזמנות בכ-35 אחוז ומקדם את החיפוש בגוגל".

מיכל הקימה בהולנד חברה בתחום הזמנות לבתי מלון באינטרנט, עם כ-80 עובדים, שגלגלה מחזור של כ-100 מיליון יורו בשנה. לאחרונה החברה נמכרה, והיא הגיעה לארץ יחד עם צוות הפיתוח שלה והקימה את וי.די.רום.לקבלת פרטים נוספים מנציג החברה
* דוא"ל * שם פרטי * שם משפחה
* כתובת * טלפון * נייד
תוכן

 הפורטל לתיירות יוקרתית בישראל, ליצירת קשר 052-8354819 | מכתבים ל- רח' קדמה 4רמת-גן 52366 | דוא"ל: info@new-horizons.co.il

הזמנת מלון | השכרת רכב בחו"ל |  הזמנת טיסה

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים