24 שעות בריץ קרלטון הרצליה: נופש יוקרתי באווירה בינלאומית מול היםמאת: בת-שבע כבירלהמשך הכתבה

2.4 מיליון תיירים נכנסו לישראל מתחיל השנה - עליה של כ-17% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד
11.8.2018 17:21

בת-שבע כביר

סה"כ ההכנסות מתיירות בחודש יולי נאמדות בכ-436 מיליון דולר.
שר התיירות יריב לוין: ״אנו עדים חודש אחר חודש להישגים חדשים ושיאים במספרי התיירים הנכנסים לישראל, ואני שמח שגם בחודש האחרון נרשמה עלייה מרשימה בכניסות תיירים. פעולות השיווק והמהלכים החדשניים שאנו מבצעים, יחד עם עידוד חברות התעופה וההשקעה בתשתיות, כל אלו מוכיחים עצמם כל חודש מחדש, כאשר ענף התיירות ממשיך להיות גורם משמעותי משפיע על המשק ותורם תרומה בלתי רגילה לתעסוקה ולכלכלה הישראלית".

עתידות: בשנת 2019 יהיה חורף אירופאי חם באילת
11.8.2018 16:26

בת-שבע כביר

Wizz Air  בשיתוף משרד התיירות משיקים עוד שני קווי טיסות חורף חדשים מבודפשט ומסופיה לאילת.
שר התיירות יריב לוין: ״אני מברך את וויז אייר על החלטתה להעמיק אף יותר את פעילותה בישאל. החזרנו את אילת למפת התיירות העולמית, כשבעונת החורף הקרובה צפויים להיות כ-60 טיסות שבועיות מעשרות יעדים ברחבי אירופה. הקווים יביאו לגידול נוסף בתיירות הנכנסת לישראל, ויצטרפו למאמץ השיווקי יוצא הדופן שאנו עושים, שכבר הביא לשבירת שיאים של כל הזמנים בתיירות הנכנסת לישראל״.

בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעלת טיסות ישירות מלונדון לפיטסבורג, פנסילבניה
4.8.2018 17:12

בת-שבע כביר

פיטסבורג, "העיר הידידות ביותר באמריקה", הופכת בשנים האחרונות ליעד פופולארי מאד עם מגוון אטרקציות, מוזיאונים וסצנת אוכל משגשגת. חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעיל קו טיסה ישיר בין בריטניה לבין העיר פיטסבורג, פנסילבניה. החל מה-2 באפריל, 2019, תפעיל בריטיש איירווייס 4 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787-8 דרימליינר החדש, שבו שלוש מחלקות נוסעים.חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעיל קו טיסה ישיר בין בריטניה לבין העיר פיטסבורג, פנסילבניה. החל מה-2 באפריל, 2019, תפעיל בריטיש איירווייס 4 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787-8 דרימליינר החדש, שבו שלוש מחלקות נוסעים.

 

שינויים ארגוניים באייר פראנס KLM בישראל
4.8.2018 16:57

בת-שבע כביר

לאחר 3 שנים שבהן הובילה את הקבוצה, מסיימת ג'ניפר מאזט המנהלת הארצית של קבוצת אייר פראנס KLM את תפקידה בישראל ותמונה למנהלת המכירות הבכירה של השוק הצרפתי. הקבוצה מנצלת את ההזדמנות של מהלך זה לארגון מחדש של המטה המקומי, ובמקומה ימונה לתפקיד אלון נטע, שינהל את הפעילות המסחרית של הקבוצה בישראל ויובילה החל מה-1 בספטמבר, 2018.

קבוצת חברות התעופה אייר פראנסKLM מעמיקה את קשריה במזרח הרחוק באמצעות הסכמים חדשים עם צ'יינה סאות'רן איירליינס, שיאמן איירליינס ו-צ'יינה איסטרן איירליינס
28.7.2018 17:15

בת-שבע כביר

קבוצת חברות התעופה אייר פראנסKLM  הודיעה החודש (יולי 2018) על חתימת שני הסכמי שיתוף פעולה חדשים, אשר ירחיבו את נוכחותה במזרח הרחוק.

ארכיון חדשות
סטארט-אפ התעופה הווייטנאמי, במבו איירווייס(Bamboo Airways) צפוי לקבל 20 מטוסי בואינג 787-9 כבר ב-2020

בת-שבע כביר

ההסכם נחתם בלשכת המסחר של ארה"ב, בנוכחותו של וונג דינה יו, סגן ראש ממשלת וייטנאם. המטוסים החדשים צפויים להימסר לסטארט-אפ התעופה הווייטנאמי החל מאפריל 2020 ועד לשנת 2021.

"אנו נרגשים לצרף את מטוסי הדרימליינר המתקדמים של בואינג לצי המטוסים שלנו, זאת, כחלק מהתוכנית שלנו להשיק טיסות בינלאומיות ארוכות טווח", אמר טרין ואן קוויט, יו"ר קבוצת FLC, הבעלים המלאים של במבו איירווייס. "החזון שלנו לטווח הארוך הוא לחבר את וייטנאם לשווקי מפתח בתוך אסיה, אירופה וצפון אמריקה .היכולות פורצות הדרך הדרימליינר, יעזרו לנו להשיג את מטרותינו. החיסכון בדלק ויעילות כלכלית, יחד עם חווית טיסה טובה יותר של מטוסי 787-9 יספקו לנו את היכולת לצמוח בהצלחה ולהבטיח לקהל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר."
במבו איירווייס Bamboo Airways הינה סטארט-אפ תעופה המפעיל טיסות מסחריות בתוך האנוי. החברה מתכננת להשיק פעילות מסחרית כבר בשנת 2019 מחוץ לעיר הבירה של האנוי ולהציע טיסות בתוך ווייטנאם. בעתיד, החברה מתכננת להשיק קווי טיסה ליעדים נוספים בצפון מזרח אסיה כגון סין, קוריאה ויפן.
"אנו שמחים על קבלת במבו איירווייס למשפחת בואינג, ומברכים את חברת התעופה על הצטרפותה לקבוצה ההולכת וגדלה של חברות תעופה בינלאומיות המפעילות את מטוסי 787, דרימליינר", אמר דינש קסקאר, סגן נשיא מכירות בכיר אסיה פסיפיק והודו, בואינג. "אנו בטוחים כי מטוסי 787 יסייעו לחברה להשיק את הטיסות ארוכות הטווח שלה ולממש בסיס ההצלחה לשנים הרבות לבוא."
הדרימליינר, 787, היא סדרה חדשה לגמרי ויעילה במיוחד של מטוסים מסחריים. מאז 2011, יותר מ-690 מטוסי 787 נמסרו לחברות תעופה בעולם, מעל ל-255 מיליון אנשים טסו במטוסי בואינג החדשים ביותר מ-680 מסלולי טיסה בעולם, תוך חיסכון של 120 מיליארד דולר של דלק.
גובה בשישה מטרים מבואינג 787-8, ה-787-9 מרחיב את יכולת הדרימליינר בטווח טיסה, במספר הנוסעים וקיבולת נשיאת מטען גדול יותר. המטוס בעל יכולת להטיס 290 נוסעים, בתצורה טיפוסית של שתי מחלקות, למרחק של 14,140 ק"מ.  במבו איירווייס נמצאת בבעלות מלאה של קבוצת ,FLC חברה רב תעשייתית ווייטנאמית, הפועלת בתחום התעופה, הנדל"ן, תיירות, חקלאות וגולף.לקבלת פרטים נוספים מנציג החברה
* דוא"ל * שם פרטי * שם משפחה
* כתובת * טלפון * נייד
תוכן

 הפורטל לתיירות יוקרתית בישראל, ליצירת קשר 052-8354819 | מכתבים ל- רח' קדמה 4רמת-גן 52366 | דוא"ל: info@new-horizons.co.il

הזמנת מלון | השכרת רכב בחו"ל |  הזמנת טיסה

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים