24 שעות בריץ קרלטון הרצליה: נופש יוקרתי באווירה בינלאומית מול היםמאת: בת-שבע כבירלהמשך הכתבה

2.4 מיליון תיירים נכנסו לישראל מתחיל השנה - עליה של כ-17% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד
11.8.2018 17:21

בת-שבע כביר

סה"כ ההכנסות מתיירות בחודש יולי נאמדות בכ-436 מיליון דולר.
שר התיירות יריב לוין: ״אנו עדים חודש אחר חודש להישגים חדשים ושיאים במספרי התיירים הנכנסים לישראל, ואני שמח שגם בחודש האחרון נרשמה עלייה מרשימה בכניסות תיירים. פעולות השיווק והמהלכים החדשניים שאנו מבצעים, יחד עם עידוד חברות התעופה וההשקעה בתשתיות, כל אלו מוכיחים עצמם כל חודש מחדש, כאשר ענף התיירות ממשיך להיות גורם משמעותי משפיע על המשק ותורם תרומה בלתי רגילה לתעסוקה ולכלכלה הישראלית".

עתידות: בשנת 2019 יהיה חורף אירופאי חם באילת
11.8.2018 16:26

בת-שבע כביר

Wizz Air  בשיתוף משרד התיירות משיקים עוד שני קווי טיסות חורף חדשים מבודפשט ומסופיה לאילת.
שר התיירות יריב לוין: ״אני מברך את וויז אייר על החלטתה להעמיק אף יותר את פעילותה בישאל. החזרנו את אילת למפת התיירות העולמית, כשבעונת החורף הקרובה צפויים להיות כ-60 טיסות שבועיות מעשרות יעדים ברחבי אירופה. הקווים יביאו לגידול נוסף בתיירות הנכנסת לישראל, ויצטרפו למאמץ השיווקי יוצא הדופן שאנו עושים, שכבר הביא לשבירת שיאים של כל הזמנים בתיירות הנכנסת לישראל״.

בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעלת טיסות ישירות מלונדון לפיטסבורג, פנסילבניה
4.8.2018 17:12

בת-שבע כביר

פיטסבורג, "העיר הידידות ביותר באמריקה", הופכת בשנים האחרונות ליעד פופולארי מאד עם מגוון אטרקציות, מוזיאונים וסצנת אוכל משגשגת. חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעיל קו טיסה ישיר בין בריטניה לבין העיר פיטסבורג, פנסילבניה. החל מה-2 באפריל, 2019, תפעיל בריטיש איירווייס 4 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787-8 דרימליינר החדש, שבו שלוש מחלקות נוסעים.חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעיל קו טיסה ישיר בין בריטניה לבין העיר פיטסבורג, פנסילבניה. החל מה-2 באפריל, 2019, תפעיל בריטיש איירווייס 4 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787-8 דרימליינר החדש, שבו שלוש מחלקות נוסעים.

 

שינויים ארגוניים באייר פראנס KLM בישראל
4.8.2018 16:57

בת-שבע כביר

לאחר 3 שנים שבהן הובילה את הקבוצה, מסיימת ג'ניפר מאזט המנהלת הארצית של קבוצת אייר פראנס KLM את תפקידה בישראל ותמונה למנהלת המכירות הבכירה של השוק הצרפתי. הקבוצה מנצלת את ההזדמנות של מהלך זה לארגון מחדש של המטה המקומי, ובמקומה ימונה לתפקיד אלון נטע, שינהל את הפעילות המסחרית של הקבוצה בישראל ויובילה החל מה-1 בספטמבר, 2018.

קבוצת חברות התעופה אייר פראנסKLM מעמיקה את קשריה במזרח הרחוק באמצעות הסכמים חדשים עם צ'יינה סאות'רן איירליינס, שיאמן איירליינס ו-צ'יינה איסטרן איירליינס
28.7.2018 17:15

בת-שבע כביר

קבוצת חברות התעופה אייר פראנסKLM  הודיעה החודש (יולי 2018) על חתימת שני הסכמי שיתוף פעולה חדשים, אשר ירחיבו את נוכחותה במזרח הרחוק.

ארכיון חדשות
רשת מלונות דן זכתה בפרס יוקרתי CTW Award בשל איכות השירות והתאמת המוצר לשוק התיירות הסיני ביריד התיירות הבינלאומי ITB SHANGHAI

בת-שבע כביר

הפרס הוענק למלונות דן על ידי מכוןCOTRI - China Outbound Tourism Research Institute הידוע כמכון המחקר האקדמי המוביל בעולם בחקר התיירות היוצאת מסין, בשיתוף עם ענק סוכנות התיירות המכוון Ctrip.

רשת מלונות דן זכתה בפרס המכובד בשל פריצת הדרך בנושא פיתוח המוצר וחווית האירוח המותאמת לצרכיהם הייחודיים של התיירים מסין בתחרות בינלאומית בה לקחו חלק מאות מלונות מכל רחבי העולם.

מלונות דן היא רשת המלונות הראשונה בישראל ששמה דגש נרחב על פיתוח והתאמת המוצר התיירותי לצרכיהם הייחודיים של התיירים מסין. לפני 3 שנים הרשת השיקה קונספט אירוח ייחודי לתיירים מסין הידוע בתור "מלונות דן מארחים בברכה את חברינו הסינים".

קונספט האירוח כולל גלויות קבלת פנים בסינית, ערוצי טלוויזיה בסינית בחדרים, חליטות תה ירוק ותה יסמין מותאמים להעדפותיהם של התיירים הסינים, אוכל סיני אותנטי במזון ארוחת הבוקר במלונות, עלוני מידע בסינית, ערכות כלי גילוח ורחצה ועוד.

במסגרת המהלך רשת מלונות דן הקימה מחלקה ייעודית המטפלת בשוק הסיני, בניהולו של רועי קרייזמן, ויצרה מערך שיווקי פעיל מאוד בעולם האינטרנט והרשתות החברתיות בסין ומהווה סמן ימני בענף.

רפי בארי, סמנכ"ל השיווק והמכירות של מלונות דן אמר: "אנו גאים על קבלת הפרס היוקרתי שהוא למעשה הכרה בהצלחת המהלך שיזמנו כבר בשנת 2013 כשזיהינו את הפוטנציאל העתידי של תנועת התיירים מסין לישראל ופיתחנו עבור שוק זה מוצר בהתאמה אישית כדי לענות על כל הצרכים של התיירים הסינים. בנוסף לקונספט הארוח הקפדנו להבין את צרכי השיווק בעולם הנסיעות הסיני והתאמנו את מערך השיווק וההפצה בהתאם".

מצ"ב תמונות (מימין לשמאל):
1. שלדון ריץ, מנהל תפעול מלון המלך דוד ירושלים,  דניאל פדרמן, ראש אגף דיגיטל במלונות דן, רפי בארי סמנכ"ל שיווק ומכירות במלונות דן, רועי קרייזמן מנהל שיווק ומכירות לשוק הסיני במלונות דן ואלי נחמיאס מנהל תיירות נכנסת ברשות לפיתוח עיריית ירושלים עם נציגים מסוכנות התיירות המכוון הסינית Ctrip והפרס שהרשת זכתה בו. צילום: באדיבות מלונות דן.

 לקבלת פרטים נוספים מנציג החברה
* דוא"ל * שם פרטי * שם משפחה
* כתובת * טלפון * נייד
תוכן

 הפורטל לתיירות יוקרתית בישראל, ליצירת קשר 052-8354819 | מכתבים ל- רח' קדמה 4רמת-גן 52366 | דוא"ל: info@new-horizons.co.il

הזמנת מלון | השכרת רכב בחו"ל |  הזמנת טיסה

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים