24 שעות בריץ קרלטון הרצליה: נופש יוקרתי באווירה בינלאומית מול היםמאת: בת-שבע כבירלהמשך הכתבה

סטארט-אפ התעופה הווייטנאמי, במבו איירווייס(Bamboo Airways) צפוי לקבל 20 מטוסי בואינג 787-9 כבר ב-2020
7.7.2018 11:01

בת-שבע כביר

שווי העסקה מוערך ב-5.6 מיליארד דולר. מטוס הדירמליינר יאפשר לחברה להשיק יעדי טיסה חדשים.

אייר פראנס מציגה את Air France Running: פלטפורמה דיגיטלית לנוסעים חובבי ריצה וספורט בכל רחבי העולם
7.7.2018 10:44

בת-שבע כביר

הפלטפורמה מציעה אתגרי ריצה שונים לנרשמים, ותעניק לזוכים חבילות טיסה לתחרויות ריצה יוקרתיות ברחבי העולם

 

חברת התעופה ג'ט איירווייס קיבלה את מטוס הבואינג 737 MAX הראשון שלה מתוך 150 המטוסים שהזמינה
23.6.2018 16:40

בת-שבע כביר

ג'ט איירווייס, חברת התעופה השנייה בגודלה בהודו, תהיה הראשונה בהודו להפעיל מטוס מדגם בואינג 737 MAX החדש.

לכבוד מטוס ה-100 של Wizz Air החברה משיקה מדים חדשים
9.6.2018 10:59

בת-שבע כביר

לכבוד מטוס ה-100  של Wizz Airהחברה משיקה מדים מיוחדים ומקימה עמותה שתתמקד בחינוך ובריאות החברה נערכת לקלוט ב-2019 את המשלוח הראשון של מטוסים מדגם A320neo מתוך ההזמנה של 256 המטוסים

חברות התעופה אייר פראנס KLM, דלתא איירליינס ווירג'ין אטלנטיק חתמו על הסכמים לחיזוק השותפות הטרנס-אטלנטית
23.5.2018 19:11

בת-שבע כביר

עם השלמת ההסכם, אייר פראנסKLM  תרכוש 31% מווירג'ין אטלנטיק, אשר מוחזקת כיום על ידי קבוצת Virgin Group, בעבור 220 מיליון ליש"ט.


ב-15 למאי 2018, קבוצת התעופה אייר פראנס KLM, חתמה על הסכם יחד עם חברות התעופה דלתא איירליינס ווירג'ין אטלנטיק LTD, הסכם אשר נועד לסלול את הדרך עבור הרחבת המיזם הטרנס-אטלנטי המשותף של השלוש.

• ההסכם המשותף בין אייר פראנס KLM, דלתא, ו-וירג'ין אטלנטיק יגדיר את מבנה הניהול ושיתוף הפעולה המסחרי והתפעולי בין החברות.
• לאחר השלמת המהלך, קבוצת אייר פראנס KLM  תרכוש 31% מוירג'ין אטלנטיק.
• Virgin Group תשמור על תפקיד יו"ר חברת וירג'ין אלטנטיק, וכן 20% מאחזקותיה.
• דלתא איירליינס תשמור על 49% מאחזקותיה.

ארכיון חדשות
תאגיד השייט רויאל קריביאן רכש 67% מחברת השייט סילבר-סי - SILVERSEA.

הרכישה תביא לצמיחת המותג המוביל בתחום הפלגות יוקרה וההפלגות הגיאוגרפיות ויהווה את "היהלום שבכתר" מבין המותגים של תאגיד השייט

בת-שבע כביר

תאגיד השייט רויאל קריביאן ומנפרדי לפבוורה ד'אווידיו, יו"ר חברת השייט סילבר-סי, הודיעו כי תאגיד השייט רכש את השליטה בחברת השייט הפרטית וששתי החברות חולקות חזון נועז וארוך טווח בתחום ענף השייט.

לפי ההסכם, רויאל קריביאן תרכוש כ-67% מהשליטה בחברת סילבר-סי לפי אומדן משוער של כשני מיליארד דולר. עבור הרכישה, התאגיד ישלם כמיליארד דולר. תאגיד רויאל קריביאן מתכנן לממן את הרכישה ע"י הלוואה. בנוסף, לפבוורה יקבל לידיו כ-472 אלף מניות של תאגיד השייט, כאשר חברת סילבר-סי תגיע ליעדים מסוימים שנקבעו לעונת 2019-2020.

"סילבר-סי היא "היהלום שבכתר" ומובילה ידועה בתחום הפלגות היוקרה וההפלגות הגיאוגרפיות, שני תחומים עיקריים בהם צפויה צמיחה", אמר ריצ'רד ד. פיין, יו"ר ומנכ"ל צאגיד השייט רויאל קריביאן. "איחוד שתי החברות מעניק הזדמנות ייחודית להרחיב את אפשרויות החופשה של אורחינו וליצור הכנסה במוקדי צמיחה אסטרטגיים." פיין הוסיף: "אנחנו גאים לקבל את פני מנפרדי לפבוורה, איש חזון ומנהיג, שאנו מאוד מעריכים את המסורת של החדשנות ואת הסטנדרטים הגבוהים שלו. מנפרדי יישאר בתפקידו כיו"ר סילבר-סי וימשיך להוביל את האסטרטגיה ארוכת הטווח שלו."

"השותפות תביא לצמיחה של המותג הייחודי הזה, שיוסד ע"י אבי," אמר לפבוורה. "לריצ'רד ולי תמיד היה חיבור מוצלח ואנו חולקים את החזון של מצוינות ומנהיגות לאורחים שלנו. השותפות תעניק לסילבר-סי את ההזמנות להאיץ את הצמיחה של מותג השייט היוקרתי ומותג ההפלגות הגיאוגרפיות המוצלח ביותר בעולם."

עיקרי הדברים בהם השותפות תבוא לידי ביטוי יהיו :

• יצירת צמיחה ארוכת טווח בשווקים המתפתחים של הפלגות היוקרה וההפלגות הגיאוגרפיות, בהיקף גדול יותר מאשר חברת סילבר-סי היתה יכולה להשיג עצמאית.

• גיוון ההיצע של תאגיד רויאל קריביאן והגדלת ההיקף של ההפלגות הגיאוגרפיות ע"י הוספת חברת אולטרא-יוקרה.

• לרתום את ההשפעה שיש לשתי החברות ברחבי העולם ליצירת ביקושים גבוהים יותר ואפשרות להציע יותר אפשרויות ויעדים לחופשה לכלל הלקוחות.

• הכרה ביתרון שיש למיזוג בין החברות בתחומי החדירה לשוק הבינלאומי, שרשרת האספקה, יכולת הקנייה ועל מדדים כלכליים נוספים.

לפבוורה אמר, שהוא בטוח, שההשקעה הרבה שנעשתה בחברה, תחזיר את עצמה ע"י הצמיחה ארוכת הטווח, ששותפות זאת מאפשרת. כמו כן, לפבוורה ופיין אישרו, שמנכ"ל סילבר סי, רוברטו מרטינולי, ימשיך לכהן בתפקידו יחד עם ההנהלה הקיימת של חברת השייט.

לחברת סילבר-סי אניות אינטימיות של סוויטות בלבד והיא מציעה הפלגות ליותר מ-1000 יעדים בכל רחבי העולם. כמו כן, לחברה אניות יוקרתיות המיוחדות להפלגות גיאוגרפיות. השתלבותה של חברת האולטרא-יוקרה בתאגיד של רויאל קריביאן תרחיב ותגוון את ההיצע של מותגי תאגיד השייט. המותג הגדול ביותר של תאגיד השייט הינו רויאל קריביאן אינטרנשיונל, שהוא המותג המרכזי שמתמקד במשפחות חובבות הרפתקאות, סלבריטי קרוזס הינו מותג פרמיום המעניק חוויה של יוקרה מודרנית, אלגנטית ומוקפדת וכן, אזמארה קלאב קרוזס, שהוא מותג המציע הפלגות יוקרה ליעדים ייחודיים וכן מסלולים מרובי יעדים. תאגיד השייט מפעיל גם שתי חברות מקומיות TUI Cruises ו-Pullmantur כחלק מהסכמי שותפות ארוכי טווח.


 לקבלת פרטים נוספים מנציג החברה
* דוא"ל * שם פרטי * שם משפחה
* כתובת * טלפון * נייד
תוכן

 הפורטל לתיירות יוקרתית בישראל, ליצירת קשר 052-8354819 | מכתבים ל- רח' קדמה 4רמת-גן 52366 | דוא"ל: info@new-horizons.co.il

הזמנת מלון | השכרת רכב בחו"ל |  הזמנת טיסה

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים