24 שעות בריץ קרלטון הרצליה: נופש יוקרתי באווירה בינלאומית מול היםמאת: בת-שבע כבירלהמשך הכתבה

2.4 מיליון תיירים נכנסו לישראל מתחיל השנה - עליה של כ-17% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד
11.8.2018 17:21

בת-שבע כביר

סה"כ ההכנסות מתיירות בחודש יולי נאמדות בכ-436 מיליון דולר.
שר התיירות יריב לוין: ״אנו עדים חודש אחר חודש להישגים חדשים ושיאים במספרי התיירים הנכנסים לישראל, ואני שמח שגם בחודש האחרון נרשמה עלייה מרשימה בכניסות תיירים. פעולות השיווק והמהלכים החדשניים שאנו מבצעים, יחד עם עידוד חברות התעופה וההשקעה בתשתיות, כל אלו מוכיחים עצמם כל חודש מחדש, כאשר ענף התיירות ממשיך להיות גורם משמעותי משפיע על המשק ותורם תרומה בלתי רגילה לתעסוקה ולכלכלה הישראלית".

עתידות: בשנת 2019 יהיה חורף אירופאי חם באילת
11.8.2018 16:26

בת-שבע כביר

Wizz Air  בשיתוף משרד התיירות משיקים עוד שני קווי טיסות חורף חדשים מבודפשט ומסופיה לאילת.
שר התיירות יריב לוין: ״אני מברך את וויז אייר על החלטתה להעמיק אף יותר את פעילותה בישאל. החזרנו את אילת למפת התיירות העולמית, כשבעונת החורף הקרובה צפויים להיות כ-60 טיסות שבועיות מעשרות יעדים ברחבי אירופה. הקווים יביאו לגידול נוסף בתיירות הנכנסת לישראל, ויצטרפו למאמץ השיווקי יוצא הדופן שאנו עושים, שכבר הביא לשבירת שיאים של כל הזמנים בתיירות הנכנסת לישראל״.

בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעלת טיסות ישירות מלונדון לפיטסבורג, פנסילבניה
4.8.2018 17:12

בת-שבע כביר

פיטסבורג, "העיר הידידות ביותר באמריקה", הופכת בשנים האחרונות ליעד פופולארי מאד עם מגוון אטרקציות, מוזיאונים וסצנת אוכל משגשגת. חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעיל קו טיסה ישיר בין בריטניה לבין העיר פיטסבורג, פנסילבניה. החל מה-2 באפריל, 2019, תפעיל בריטיש איירווייס 4 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787-8 דרימליינר החדש, שבו שלוש מחלקות נוסעים.חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעיל קו טיסה ישיר בין בריטניה לבין העיר פיטסבורג, פנסילבניה. החל מה-2 באפריל, 2019, תפעיל בריטיש איירווייס 4 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787-8 דרימליינר החדש, שבו שלוש מחלקות נוסעים.

 

שינויים ארגוניים באייר פראנס KLM בישראל
4.8.2018 16:57

בת-שבע כביר

לאחר 3 שנים שבהן הובילה את הקבוצה, מסיימת ג'ניפר מאזט המנהלת הארצית של קבוצת אייר פראנס KLM את תפקידה בישראל ותמונה למנהלת המכירות הבכירה של השוק הצרפתי. הקבוצה מנצלת את ההזדמנות של מהלך זה לארגון מחדש של המטה המקומי, ובמקומה ימונה לתפקיד אלון נטע, שינהל את הפעילות המסחרית של הקבוצה בישראל ויובילה החל מה-1 בספטמבר, 2018.

קבוצת חברות התעופה אייר פראנסKLM מעמיקה את קשריה במזרח הרחוק באמצעות הסכמים חדשים עם צ'יינה סאות'רן איירליינס, שיאמן איירליינס ו-צ'יינה איסטרן איירליינס
28.7.2018 17:15

בת-שבע כביר

קבוצת חברות התעופה אייר פראנסKLM  הודיעה החודש (יולי 2018) על חתימת שני הסכמי שיתוף פעולה חדשים, אשר ירחיבו את נוכחותה במזרח הרחוק.

ארכיון חדשות
תאגיד השייט רויאל קריביאן רכש 67% מחברת השייט סילבר-סי - SILVERSEA.

הרכישה תביא לצמיחת המותג המוביל בתחום הפלגות יוקרה וההפלגות הגיאוגרפיות ויהווה את "היהלום שבכתר" מבין המותגים של תאגיד השייט

בת-שבע כביר

תאגיד השייט רויאל קריביאן ומנפרדי לפבוורה ד'אווידיו, יו"ר חברת השייט סילבר-סי, הודיעו כי תאגיד השייט רכש את השליטה בחברת השייט הפרטית וששתי החברות חולקות חזון נועז וארוך טווח בתחום ענף השייט.

לפי ההסכם, רויאל קריביאן תרכוש כ-67% מהשליטה בחברת סילבר-סי לפי אומדן משוער של כשני מיליארד דולר. עבור הרכישה, התאגיד ישלם כמיליארד דולר. תאגיד רויאל קריביאן מתכנן לממן את הרכישה ע"י הלוואה. בנוסף, לפבוורה יקבל לידיו כ-472 אלף מניות של תאגיד השייט, כאשר חברת סילבר-סי תגיע ליעדים מסוימים שנקבעו לעונת 2019-2020.

"סילבר-סי היא "היהלום שבכתר" ומובילה ידועה בתחום הפלגות היוקרה וההפלגות הגיאוגרפיות, שני תחומים עיקריים בהם צפויה צמיחה", אמר ריצ'רד ד. פיין, יו"ר ומנכ"ל צאגיד השייט רויאל קריביאן. "איחוד שתי החברות מעניק הזדמנות ייחודית להרחיב את אפשרויות החופשה של אורחינו וליצור הכנסה במוקדי צמיחה אסטרטגיים." פיין הוסיף: "אנחנו גאים לקבל את פני מנפרדי לפבוורה, איש חזון ומנהיג, שאנו מאוד מעריכים את המסורת של החדשנות ואת הסטנדרטים הגבוהים שלו. מנפרדי יישאר בתפקידו כיו"ר סילבר-סי וימשיך להוביל את האסטרטגיה ארוכת הטווח שלו."

"השותפות תביא לצמיחה של המותג הייחודי הזה, שיוסד ע"י אבי," אמר לפבוורה. "לריצ'רד ולי תמיד היה חיבור מוצלח ואנו חולקים את החזון של מצוינות ומנהיגות לאורחים שלנו. השותפות תעניק לסילבר-סי את ההזמנות להאיץ את הצמיחה של מותג השייט היוקרתי ומותג ההפלגות הגיאוגרפיות המוצלח ביותר בעולם."

עיקרי הדברים בהם השותפות תבוא לידי ביטוי יהיו :

• יצירת צמיחה ארוכת טווח בשווקים המתפתחים של הפלגות היוקרה וההפלגות הגיאוגרפיות, בהיקף גדול יותר מאשר חברת סילבר-סי היתה יכולה להשיג עצמאית.

• גיוון ההיצע של תאגיד רויאל קריביאן והגדלת ההיקף של ההפלגות הגיאוגרפיות ע"י הוספת חברת אולטרא-יוקרה.

• לרתום את ההשפעה שיש לשתי החברות ברחבי העולם ליצירת ביקושים גבוהים יותר ואפשרות להציע יותר אפשרויות ויעדים לחופשה לכלל הלקוחות.

• הכרה ביתרון שיש למיזוג בין החברות בתחומי החדירה לשוק הבינלאומי, שרשרת האספקה, יכולת הקנייה ועל מדדים כלכליים נוספים.

לפבוורה אמר, שהוא בטוח, שההשקעה הרבה שנעשתה בחברה, תחזיר את עצמה ע"י הצמיחה ארוכת הטווח, ששותפות זאת מאפשרת. כמו כן, לפבוורה ופיין אישרו, שמנכ"ל סילבר סי, רוברטו מרטינולי, ימשיך לכהן בתפקידו יחד עם ההנהלה הקיימת של חברת השייט.

לחברת סילבר-סי אניות אינטימיות של סוויטות בלבד והיא מציעה הפלגות ליותר מ-1000 יעדים בכל רחבי העולם. כמו כן, לחברה אניות יוקרתיות המיוחדות להפלגות גיאוגרפיות. השתלבותה של חברת האולטרא-יוקרה בתאגיד של רויאל קריביאן תרחיב ותגוון את ההיצע של מותגי תאגיד השייט. המותג הגדול ביותר של תאגיד השייט הינו רויאל קריביאן אינטרנשיונל, שהוא המותג המרכזי שמתמקד במשפחות חובבות הרפתקאות, סלבריטי קרוזס הינו מותג פרמיום המעניק חוויה של יוקרה מודרנית, אלגנטית ומוקפדת וכן, אזמארה קלאב קרוזס, שהוא מותג המציע הפלגות יוקרה ליעדים ייחודיים וכן מסלולים מרובי יעדים. תאגיד השייט מפעיל גם שתי חברות מקומיות TUI Cruises ו-Pullmantur כחלק מהסכמי שותפות ארוכי טווח.


 לקבלת פרטים נוספים מנציג החברה
* דוא"ל * שם פרטי * שם משפחה
* כתובת * טלפון * נייד
תוכן

 הפורטל לתיירות יוקרתית בישראל, ליצירת קשר 052-8354819 | מכתבים ל- רח' קדמה 4רמת-גן 52366 | דוא"ל: info@new-horizons.co.il

הזמנת מלון | השכרת רכב בחו"ל |  הזמנת טיסה

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים