24 שעות בריץ קרלטון הרצליה: נופש יוקרתי באווירה בינלאומית מול היםמאת: בת-שבע כבירלהמשך הכתבה

2.4 מיליון תיירים נכנסו לישראל מתחיל השנה - עליה של כ-17% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד
11.8.2018 17:21

בת-שבע כביר

סה"כ ההכנסות מתיירות בחודש יולי נאמדות בכ-436 מיליון דולר.
שר התיירות יריב לוין: ״אנו עדים חודש אחר חודש להישגים חדשים ושיאים במספרי התיירים הנכנסים לישראל, ואני שמח שגם בחודש האחרון נרשמה עלייה מרשימה בכניסות תיירים. פעולות השיווק והמהלכים החדשניים שאנו מבצעים, יחד עם עידוד חברות התעופה וההשקעה בתשתיות, כל אלו מוכיחים עצמם כל חודש מחדש, כאשר ענף התיירות ממשיך להיות גורם משמעותי משפיע על המשק ותורם תרומה בלתי רגילה לתעסוקה ולכלכלה הישראלית".

עתידות: בשנת 2019 יהיה חורף אירופאי חם באילת
11.8.2018 16:26

בת-שבע כביר

Wizz Air  בשיתוף משרד התיירות משיקים עוד שני קווי טיסות חורף חדשים מבודפשט ומסופיה לאילת.
שר התיירות יריב לוין: ״אני מברך את וויז אייר על החלטתה להעמיק אף יותר את פעילותה בישאל. החזרנו את אילת למפת התיירות העולמית, כשבעונת החורף הקרובה צפויים להיות כ-60 טיסות שבועיות מעשרות יעדים ברחבי אירופה. הקווים יביאו לגידול נוסף בתיירות הנכנסת לישראל, ויצטרפו למאמץ השיווקי יוצא הדופן שאנו עושים, שכבר הביא לשבירת שיאים של כל הזמנים בתיירות הנכנסת לישראל״.

בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעלת טיסות ישירות מלונדון לפיטסבורג, פנסילבניה
4.8.2018 17:12

בת-שבע כביר

פיטסבורג, "העיר הידידות ביותר באמריקה", הופכת בשנים האחרונות ליעד פופולארי מאד עם מגוון אטרקציות, מוזיאונים וסצנת אוכל משגשגת. חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעיל קו טיסה ישיר בין בריטניה לבין העיר פיטסבורג, פנסילבניה. החל מה-2 באפריל, 2019, תפעיל בריטיש איירווייס 4 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787-8 דרימליינר החדש, שבו שלוש מחלקות נוסעים.חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעיל קו טיסה ישיר בין בריטניה לבין העיר פיטסבורג, פנסילבניה. החל מה-2 באפריל, 2019, תפעיל בריטיש איירווייס 4 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787-8 דרימליינר החדש, שבו שלוש מחלקות נוסעים.

 

שינויים ארגוניים באייר פראנס KLM בישראל
4.8.2018 16:57

בת-שבע כביר

לאחר 3 שנים שבהן הובילה את הקבוצה, מסיימת ג'ניפר מאזט המנהלת הארצית של קבוצת אייר פראנס KLM את תפקידה בישראל ותמונה למנהלת המכירות הבכירה של השוק הצרפתי. הקבוצה מנצלת את ההזדמנות של מהלך זה לארגון מחדש של המטה המקומי, ובמקומה ימונה לתפקיד אלון נטע, שינהל את הפעילות המסחרית של הקבוצה בישראל ויובילה החל מה-1 בספטמבר, 2018.

קבוצת חברות התעופה אייר פראנסKLM מעמיקה את קשריה במזרח הרחוק באמצעות הסכמים חדשים עם צ'יינה סאות'רן איירליינס, שיאמן איירליינס ו-צ'יינה איסטרן איירליינס
28.7.2018 17:15

בת-שבע כביר

קבוצת חברות התעופה אייר פראנסKLM  הודיעה החודש (יולי 2018) על חתימת שני הסכמי שיתוף פעולה חדשים, אשר ירחיבו את נוכחותה במזרח הרחוק.

ארכיון חדשות
הזוכה הגדול ב Travel-Tech Bootcamp, תכנית ההאצה הייחודית מבית Eilat Hub הוא הסטארט אפ הסלובני : Nexto

העוסק בסיורים מודרכים באטרקציות תיירותיות, יעדי טיול ומורשת, המשלב אלמנטים של מציאות רבודה (AR).  Nexto תקבל חבילת שירותים מקצועית בסך של כ- 100 אלף ₪

בת-שבע כביר

הזוכה הגדולה של Travel-Tech Bootcamp, תכנית האצה ייחודית בת חמישה ימים, אשר לוותה בכנס ייעודי בנושא טכנולוגיות בתחום התיירות והתקיימה בשבוע שעבר באילת, היא: Nexto, סטארט אפ שמקורו בסלובניה העוסק בסיורים מודרכים באטרקציות תיירותיות, יעדי טיול ומורשת, בשילוב אלמנטים של מציאות רבודה (AR). המוצר הושק באפריל 2016, וביצע פיבוט בנובמבר 2017. החברה זכתה בחבילת שירותים ששוויה למעלה מ-100,000 שקלים, אשר יינתנו על ידי Google (Google Launch Pad), מייקרוסופט, APM (המספקים ייעוץ משפטי), צ'מפיון קפיטל (המסייעים בחוזה פיתוח עסקי, שיעזור בפיתוח ובמשיכת לקוחות נוספים לפלטפורמה של החברה). מאות סטארט-אפים חדשניים בתחומי ה- Travel Techמ-7 מדינות שונות התמודדו על האפשרות להשתתף בתכנית.

"Nexto היא חברה שמאוד הופתענו ממנה, משום שדווקא צוות זה היה צעיר יותר משאר הצוותים. תוך כדי ה-Travel-Tech Bootcamp והעבודה עם המנטורים הבכירים שפגשו אנשי החברה, הבנו ב- Eilat Hub שלסטארט אפ זה הסיכוי הגדול ביותר לחדור לשוק ולגדול באופן המהיר ביותר. לכן, לאחר איסוף חוות הדעת של המנטורים שעבדו בצמוד ל- Nextoוהצבעה של השותפים האסטרטגיים של התכנית – Nexto סיימו ראשונים ללא כל ספק", מוסר אור חביב, מנכ"ל Eilat Hub. "המנטורים, השותפים האסטרטגיים ואני מאמינים כי מציאות רבודה, הטכנולוגיה שבה משתמשת Nexto, בשילוב עם עולם התיירות, זה העולם הבא". הטכנולוגיה של Nexto מאפשרת להגיע לכל אטרקציה תיירותית ולהחיות את המקום באופן וירטואלי, לראות כיצד מקומות עתיקים נראו בתפארתם ולמעשה מטמיעה רובד נוסף למציאות הקיימת.

השמות המובילים בתחום לקחו חלק בתוכנית ה-Scale-up, ביניהם בכירים מ-Booking.com, קרנות השקעה מובילות, Online travel agents כגון: Agoda, SkyScanner, רשתות בתי מלון ועוד. בתכנית השתתפו חמש חברות הזנק המוכנות לפרוץ דרך, ואלה פגשו חברות בעלות שם בעולם טכנולוגיות התיירות, ארגונים ומשקיעים, בדרכן לשווקים הגלובליים. ביומיים האחרונים של התכנית, בהם נערכה ההצגה של תוצרי הסטארט-אפים וההתקדמות שלהם במהלך שבוע הלימוד, העבודה עם המנטורים, הופגשו הסטארטאפים עם לקוחות פוטנציאלים ועם נציגי תשתיות תיירות, אטרקציות, מנהלי מלונות ועוד, ואלה נפגשו עם המפתחים והחברות הנמצאות בצמיחה.

בנוסף, התקיים כנס מיוחד של פורום Travel-Tech Eilat שכלל 50 מנהלים מובילים מתחום האירוח, המעוניינים לבסס שיתופי פעולה עם טכנולוגיות תיירות גדולות, חדשניות ומובילות. כמו כן, במהלך יום הצגת התכניות של הסטארטאפים, נוצרו חיבורים בין חברות למשקיעים, כסימן לשיתופי פעולה אסטרטגיים, העתידים להוות עסקאות פוטנציאליות, אשר ילוו על ידי Eilat Hub.

Travel-Tech Bootcamp הוא יריית הפתיחה של תכנית תיירות וטכנולוגיה ארוכת טווח – האינקובטור.  תכנית המתקיימת במהלך כל השנה. בתכנית משתתפות חברות הנמצאות בשלב מתקדם יחסית, המוכנות לצאת ולחדור לשווקים. מדובר בחברות עם צוות מגובש, מוצר מוגמר, אשר גייסו הון בעבר ומעוניינות בכניסה לשוק, ובפריצה לשווקים בינלאומיים. ה-Bootcamp שהתקיים בשבוע שעבר, הוליד את פתיחת תכנית האינקובטור, כתוכנית Scale-up, במטרה לקדם חתימת עסקאות באופן רציף ותדיר.

תכנית האינקובטור מכוונת לכך שגופים גדולים ומגוונים במשק, כולל קרנות השקעה, חממות טכנולוגיות וחברות בינלאומיות (קרנות השקעה דוגמת Cockpit של אל-על, חברות טכנולוגיה שמסייעות למיזמים כגון גוגל, מיקרוסופט, IBM ועוד) מפנות את חברות ההזנק שבהן הן משקיעות בתחומי התיירות והטכנולוגיה ל-Eilat Hub, על מנת לקבל הזנקה וחיבור ישיר לתחום התיירות. חברות הזנק מתחום התיירות והטכנולוגיה לאחר סבב גיוס ראשון, הנמצאות בשלב המוכנות לשוק, יכולות להגיש מועמדות באופן ישיר לתכנית.

באמצעות פלטפורמת ה-Scale Up של Eilat Hub, החברות הצעירות פוגשות לקוחות גדולים באופן מיידי, זוכות לליווי של השותפים האסטרטגיים של Eilat Hub והמומחים העובדים עמם. ומקבלות גישה ישירה ואקסקלוסיבית לערי תיירות מובילות, אטרקציות שונות, רשתות בתי מלון מובילות, חברות תעופה ועוד, וכך מקבלות סיוע ויתרון תחרותי משמעותי בדרכן לפריצת הדרך שלהן.

במהלך תכנית האינקובטור, Eilat Hub עוטפת את החברות המשתתפות בתכנית בצוות מקצועי המסייע להן לפרוץ לשוק. החיבור לתשתית הסטארט-אפים שמוביל ה-Hub יוצר קרקע פורייה והזדמנות למצב את אילת כעיר המובילה בתחום ה-Travel tech ברמה הארצית והבינלאומית.

לתכנית מספר שותפים, ביניהם: עיריית אילת, החברה הכלכלית לאילת, Champion Capital Group, קרן ההשקעות אריאלי, Innovel, Amadeus ,Skyscanner, Accor Hotels, רשות החדשנות, מלונות פתאל, איגוד המלונאות של אילת, תאגיד התיירות אילת, Agoda.com (a Priceline Company) ועוד.

 

 לקבלת פרטים נוספים מנציג החברה
* דוא"ל * שם פרטי * שם משפחה
* כתובת * טלפון * נייד
תוכן

 הפורטל לתיירות יוקרתית בישראל, ליצירת קשר 052-8354819 | מכתבים ל- רח' קדמה 4רמת-גן 52366 | דוא"ל: info@new-horizons.co.il

הזמנת מלון | השכרת רכב בחו"ל |  הזמנת טיסה

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים