24 שעות בריץ קרלטון הרצליה: נופש יוקרתי באווירה בינלאומית מול היםמאת: בת-שבע כבירלהמשך הכתבה

2.4 מיליון תיירים נכנסו לישראל מתחיל השנה - עליה של כ-17% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד
11.8.2018 17:21

בת-שבע כביר

סה"כ ההכנסות מתיירות בחודש יולי נאמדות בכ-436 מיליון דולר.
שר התיירות יריב לוין: ״אנו עדים חודש אחר חודש להישגים חדשים ושיאים במספרי התיירים הנכנסים לישראל, ואני שמח שגם בחודש האחרון נרשמה עלייה מרשימה בכניסות תיירים. פעולות השיווק והמהלכים החדשניים שאנו מבצעים, יחד עם עידוד חברות התעופה וההשקעה בתשתיות, כל אלו מוכיחים עצמם כל חודש מחדש, כאשר ענף התיירות ממשיך להיות גורם משמעותי משפיע על המשק ותורם תרומה בלתי רגילה לתעסוקה ולכלכלה הישראלית".

עתידות: בשנת 2019 יהיה חורף אירופאי חם באילת
11.8.2018 16:26

בת-שבע כביר

Wizz Air  בשיתוף משרד התיירות משיקים עוד שני קווי טיסות חורף חדשים מבודפשט ומסופיה לאילת.
שר התיירות יריב לוין: ״אני מברך את וויז אייר על החלטתה להעמיק אף יותר את פעילותה בישאל. החזרנו את אילת למפת התיירות העולמית, כשבעונת החורף הקרובה צפויים להיות כ-60 טיסות שבועיות מעשרות יעדים ברחבי אירופה. הקווים יביאו לגידול נוסף בתיירות הנכנסת לישראל, ויצטרפו למאמץ השיווקי יוצא הדופן שאנו עושים, שכבר הביא לשבירת שיאים של כל הזמנים בתיירות הנכנסת לישראל״.

בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעלת טיסות ישירות מלונדון לפיטסבורג, פנסילבניה
4.8.2018 17:12

בת-שבע כביר

פיטסבורג, "העיר הידידות ביותר באמריקה", הופכת בשנים האחרונות ליעד פופולארי מאד עם מגוון אטרקציות, מוזיאונים וסצנת אוכל משגשגת. חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעיל קו טיסה ישיר בין בריטניה לבין העיר פיטסבורג, פנסילבניה. החל מה-2 באפריל, 2019, תפעיל בריטיש איירווייס 4 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787-8 דרימליינר החדש, שבו שלוש מחלקות נוסעים.חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעיל קו טיסה ישיר בין בריטניה לבין העיר פיטסבורג, פנסילבניה. החל מה-2 באפריל, 2019, תפעיל בריטיש איירווייס 4 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787-8 דרימליינר החדש, שבו שלוש מחלקות נוסעים.

 

שינויים ארגוניים באייר פראנס KLM בישראל
4.8.2018 16:57

בת-שבע כביר

לאחר 3 שנים שבהן הובילה את הקבוצה, מסיימת ג'ניפר מאזט המנהלת הארצית של קבוצת אייר פראנס KLM את תפקידה בישראל ותמונה למנהלת המכירות הבכירה של השוק הצרפתי. הקבוצה מנצלת את ההזדמנות של מהלך זה לארגון מחדש של המטה המקומי, ובמקומה ימונה לתפקיד אלון נטע, שינהל את הפעילות המסחרית של הקבוצה בישראל ויובילה החל מה-1 בספטמבר, 2018.

קבוצת חברות התעופה אייר פראנסKLM מעמיקה את קשריה במזרח הרחוק באמצעות הסכמים חדשים עם צ'יינה סאות'רן איירליינס, שיאמן איירליינס ו-צ'יינה איסטרן איירליינס
28.7.2018 17:15

בת-שבע כביר

קבוצת חברות התעופה אייר פראנסKLM  הודיעה החודש (יולי 2018) על חתימת שני הסכמי שיתוף פעולה חדשים, אשר ירחיבו את נוכחותה במזרח הרחוק.

ארכיון חדשות
רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן אירח את קוקטייל הפתיחה של פסטיבל אילת למוסיקה קאמרית במלון דן אילת

האירוע נערך במעמד ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי ומיקי פדרמן, יו"ר ובעל השליטה במלונות דן ורעייתו ליאורה

בת-שבע כביר

רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן אירח את קוקטייל הפתיחה של פסטיבל אילת למוסיקה קאמרית, המתקיים זאת השנה השישית ברציפות במלון דן אילת, במעמד ראש עיריית אילת, מר מאיר יצחק הלוי.

באירוע, שנערך במלון דן אילת, כיבדו בנוכחותם: מיקי פדרמן, יו"ר ובעל השליטה במלונות דן  ורעייתו ליאורה, הנהלת רשת מלונות דן, נותנת החסות הראשית לפסטיבל, עמי פדרמן, סגן יו"ר מלונות דן, צמרת עיריית אילת, הנהלת פסטיבל אילת למוסיקה קאמרית בראשות לאוניד רוזנברג, ובעיקר הרבה חובבי מוסיקה קאמרית.

באירוע השתתפה צמרת רשת מלונות דן בראשות רונן ניסנבאום, מנכ"ל הרשת, רפי בארי סמנכ"ל השיווק, ליאור מוצ'ניק מנכ"ל מלון דן אילת, חיים שפיגל, מנהל אגף מזון ומשקאות במלונות דן ודיצה בן משה, מנהלת פרויקטים שיווקיים במלונות דן. כמו כן, באירוע השתתפו בכירים מעיריית אילת בראשות מאיר יצחק הלוי, ראש העיר, ומנכ"ל תאגיד התיירות אילת. האירוע כלל קוקטייל קבלת פנים, נאומים והצגה של כל האמנים שישתתפו השנה בפסטיבל ובניהם.

רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן הנכנס אמר באירוע כי: "בראשית אני רוצה להציג את עצמי, אני רונן ניסנבאום המנהל הכללי החדש של רשת מלונות דן. אני שמח לפתוח את חגיגות בר המצווה של הפסטיבל. אני שמח להמשיך את שיתוף הפעולה עם הפסטיבל ורוצה להודות לקודמי בתפקיד רפי שדה על קידום שיתוף הפעולה עם הפסטיבל. אני מבטיח כאן שנמשיך לשתף פעולה עם הפסטיבל האיכולי הזה גם בהמשך."

ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי אמר באירוע כי: "אני רוצה להודות למר מיקי פדרמן על הליווי ועל התמיכה בעיר אילת, אני מקווה שתבוא לכאן הרבה. זאת הזדמנות מעולה לאחל הצלחה גדולה לרונן ניסנבאום עם כניסתו לתפקיד ברשת הנפלאה הזאת.
העיר אילת ממתגת את עצמה כעיר בינלאומית של אירוע ספורט ופסטיבלים נחשבים ברמה העולמית. בשנה הבאה שתגיעו לפסטיבל אילת למוסיקה קאמרית ה-14 אתם תנחתו כבר בשדה התעופה הבינלאומי רמון שייפתח עד אז ויעשה מהפכה בעיר."

בסוף הנאומים פנה אחד מהאורחים לליאור מוצ'ניק, מנכ"ל מלון דן אילת ואמר לו שיש בקהל הרבה דוברי אנגלית ושהם ישמחו שיהיה נאום גם באנגלית. רונן ניסנבאום, מנכ"ל הרשת שטרם כניסתו לתפקיד במלונות דן בילה עשרות שנים בארה"ב במגוון תפקידים התנדב מיד, נתן נאום באנגלית ואפילו הציע לתרגם לכל האורחים מעברית לאנגלית כל משהו שהם לא מבינים במהלך הקוקטייל.

פסטיבל אילת הבינלאומי למוסיקה קאמרית 2018 מתקיים זאת השנה ה-13 ברציפות בין התאריכים: 7-10 בפברואר 2017 במלון דן אילת. הפסטיבל יארח השנה את אנסמבל פיגמליון מקהלה ותזמורת מצרפת, בניצוחו של רפאל פישון, הזמר מארק פדמור והפסנתרן פול לואיס בתכנית לידר, רביעיית הרמס בשלל תכניות, "האחים קלאז" וכלי הקשה קובניים בתכניתMozart meets Cuba, דניאל צ'ובנו, זוכה המקום השני בתחרות רובינשטיין, שלישיית הפסנתר "בוש" מאנגליה, קונצרט מיוחד לרגל 70 למדינה עם הפסנתרנית עפרה יצחקי והשחקן דורי אנגל ועוד.

רשת מלונות דן הינה נותנת החסות הראשית לפסטיבל אילת הבינלאומי למוסיקה קאמרית, זאת השנה השישית ברציפות. במסגרת השת"פ, מלון דן אילת יארח את כל הקונצרטים המוצעים בפסטיבל ויציע חבילות מיוחדות הכוללות אירוח וכניסה למופעים השונים. 

בתמונה (מימין לשמאל):
רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן, מאיר יצחק הלוי, ראש עיריית אילת, מיקי פדרמן, יו"ר ובעל השליטה במלונות דן וליאור מוצ'ניק, מנכ"ל מלון דן אילת.לקבלת פרטים נוספים מנציג החברה
* דוא"ל * שם פרטי * שם משפחה
* כתובת * טלפון * נייד
תוכן

 הפורטל לתיירות יוקרתית בישראל, ליצירת קשר 052-8354819 | מכתבים ל- רח' קדמה 4רמת-גן 52366 | דוא"ל: info@new-horizons.co.il

הזמנת מלון | השכרת רכב בחו"ל |  הזמנת טיסה

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים