24 שעות בריץ קרלטון הרצליה: נופש יוקרתי באווירה בינלאומית מול היםמאת: בת-שבע כבירלהמשך הכתבה

חברת התעופה אמריקן אירליינס הזמינה 47 מטוסי בואינג 787 דרימליינר
14.4.2018 17:51

בת-שבע כביר

חברת התעופה הגדולה בעולם תכפיל את מספר מטוסי הדרימליינר בצי שלה, עם הזמנה של 47 מטוסים מדגם זה, עם אופציה ל-28 נוספים. ההסכם בשווי 12 מיליארד דולר כולל מטוסי דרימליינר מדגמים 787-8 ו-787-9.
בואינג, יצרנית המטוסים המובילה, יחד עם חברת התעופה הגדולה בעולם אמריקן איירליינס, הודיעו כי האחרונה תכפיל את צי מטוסי הדרימליינר שברשותה עם הזמנה חדשה עבור 47 מטוסי בואינג 787 ואופציה ל-28 נוספים. ההסכם עבור 47 המטוסים מוערך בשווי 12 מיליארד דולר והופך את אמריקן אירליינס למפעילה הגדולה ביותר של מטוסי בואינג דרימליינר בחצי כדור הארץ המערבי.

בריטיש איירווייס מגדילה את היצע המושבים בקו לישראל בכ-20% בעונת הקיץ ומשיקה קו חדש ל"ארץ הקיץ הנצחי" - איי סיישל
31.3.2018 18:30

בת-שבע כביר

בריטיש תפעיל 19 טיסות שבועיות בקו שבין תל אביב ללונדון, לעומת 14 טיסות בעונת החורף.  החברה תפעיל 14 טיסות שבועיות במטוס הבואינג 777 רחב הגוף שבו 4 מחלקות שירות. בריטיש איירווייס הרחיבה את רשת יעדי הטיסה בשנתיים האחרונות והוסיפה 38 קווי טיסה ליעדים חדשים ברחבי העולם.

 

אל על עותרת לבג"ץ כנגד האישור לאפשר לחברות תעופה זרות לטוס לישראל במסלול מקוצר
28.3.2018 19:22

בת-שבע כביר

אל על עותרת לבג"ץ כנגד האישור לאפשר לחברות תעופה זרות לטוס לישראל במסלול מקוצר, כל עוד לא יותר הדבר גם לחברות תעופה ישראליות ודורשת הבטחת עידוד תחרות בריאה והוגנת ושוויון הזדמנויות בין חברות התעופה הישראליות לבין חברות התעופה הזרות על בסיס תחרותי.

מטוס הבואינג 787-10 דרימליינר הראשון נמסר לסינגפור איירליינס
28.3.2018 19:00

בת-שבע כביר

חברת התעופה סינגפור איירליינס תהיה הראשונה בעולם להפעיל את הדגם החדש ביותר של מטוס הבואינג 787-10 הדרימליינר והיחידה להפעיל את כל שלושת דגמי הדרימליינר בצי המטוסים שלה.
בואינג, יצרנית המטוסים המובילה, וסינגפור איירליינס, חברת התעופה הלאומית של סינגפור חגגו את מסירתו של מטוס ה-787-10 הראשון של בואינג - החדש והגדול ביותר במשפחת מטוסי הדרימליינר של בואינג. מטוס הדרימליינר 787-10 צפוי להגדיר תקן עולמי חדש לחיסכון וליעילות בדלק.

בואינג ואירומקסיקו חוגגות את מסירת מטוס הבואינג 737 MAX הראשון של חברת התעופה
7.3.2018 18:25

בת-שבע כביר

חברת התעופה הגדולה במקסיקו הזמינה 90 מטוסי בואינג מדגם ה-MAX, שישמשו אותה לפתיחת מגוון רחב של קווים ליעדים חדשים בשוק מטוסי צרי הגוף

ארכיון חדשות
רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן אירח את קוקטייל הפתיחה של פסטיבל אילת למוסיקה קאמרית במלון דן אילת

האירוע נערך במעמד ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי ומיקי פדרמן, יו"ר ובעל השליטה במלונות דן ורעייתו ליאורה

בת-שבע כביר

רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן אירח את קוקטייל הפתיחה של פסטיבל אילת למוסיקה קאמרית, המתקיים זאת השנה השישית ברציפות במלון דן אילת, במעמד ראש עיריית אילת, מר מאיר יצחק הלוי.

באירוע, שנערך במלון דן אילת, כיבדו בנוכחותם: מיקי פדרמן, יו"ר ובעל השליטה במלונות דן  ורעייתו ליאורה, הנהלת רשת מלונות דן, נותנת החסות הראשית לפסטיבל, עמי פדרמן, סגן יו"ר מלונות דן, צמרת עיריית אילת, הנהלת פסטיבל אילת למוסיקה קאמרית בראשות לאוניד רוזנברג, ובעיקר הרבה חובבי מוסיקה קאמרית.

באירוע השתתפה צמרת רשת מלונות דן בראשות רונן ניסנבאום, מנכ"ל הרשת, רפי בארי סמנכ"ל השיווק, ליאור מוצ'ניק מנכ"ל מלון דן אילת, חיים שפיגל, מנהל אגף מזון ומשקאות במלונות דן ודיצה בן משה, מנהלת פרויקטים שיווקיים במלונות דן. כמו כן, באירוע השתתפו בכירים מעיריית אילת בראשות מאיר יצחק הלוי, ראש העיר, ומנכ"ל תאגיד התיירות אילת. האירוע כלל קוקטייל קבלת פנים, נאומים והצגה של כל האמנים שישתתפו השנה בפסטיבל ובניהם.

רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן הנכנס אמר באירוע כי: "בראשית אני רוצה להציג את עצמי, אני רונן ניסנבאום המנהל הכללי החדש של רשת מלונות דן. אני שמח לפתוח את חגיגות בר המצווה של הפסטיבל. אני שמח להמשיך את שיתוף הפעולה עם הפסטיבל ורוצה להודות לקודמי בתפקיד רפי שדה על קידום שיתוף הפעולה עם הפסטיבל. אני מבטיח כאן שנמשיך לשתף פעולה עם הפסטיבל האיכולי הזה גם בהמשך."

ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי אמר באירוע כי: "אני רוצה להודות למר מיקי פדרמן על הליווי ועל התמיכה בעיר אילת, אני מקווה שתבוא לכאן הרבה. זאת הזדמנות מעולה לאחל הצלחה גדולה לרונן ניסנבאום עם כניסתו לתפקיד ברשת הנפלאה הזאת.
העיר אילת ממתגת את עצמה כעיר בינלאומית של אירוע ספורט ופסטיבלים נחשבים ברמה העולמית. בשנה הבאה שתגיעו לפסטיבל אילת למוסיקה קאמרית ה-14 אתם תנחתו כבר בשדה התעופה הבינלאומי רמון שייפתח עד אז ויעשה מהפכה בעיר."

בסוף הנאומים פנה אחד מהאורחים לליאור מוצ'ניק, מנכ"ל מלון דן אילת ואמר לו שיש בקהל הרבה דוברי אנגלית ושהם ישמחו שיהיה נאום גם באנגלית. רונן ניסנבאום, מנכ"ל הרשת שטרם כניסתו לתפקיד במלונות דן בילה עשרות שנים בארה"ב במגוון תפקידים התנדב מיד, נתן נאום באנגלית ואפילו הציע לתרגם לכל האורחים מעברית לאנגלית כל משהו שהם לא מבינים במהלך הקוקטייל.

פסטיבל אילת הבינלאומי למוסיקה קאמרית 2018 מתקיים זאת השנה ה-13 ברציפות בין התאריכים: 7-10 בפברואר 2017 במלון דן אילת. הפסטיבל יארח השנה את אנסמבל פיגמליון מקהלה ותזמורת מצרפת, בניצוחו של רפאל פישון, הזמר מארק פדמור והפסנתרן פול לואיס בתכנית לידר, רביעיית הרמס בשלל תכניות, "האחים קלאז" וכלי הקשה קובניים בתכניתMozart meets Cuba, דניאל צ'ובנו, זוכה המקום השני בתחרות רובינשטיין, שלישיית הפסנתר "בוש" מאנגליה, קונצרט מיוחד לרגל 70 למדינה עם הפסנתרנית עפרה יצחקי והשחקן דורי אנגל ועוד.

רשת מלונות דן הינה נותנת החסות הראשית לפסטיבל אילת הבינלאומי למוסיקה קאמרית, זאת השנה השישית ברציפות. במסגרת השת"פ, מלון דן אילת יארח את כל הקונצרטים המוצעים בפסטיבל ויציע חבילות מיוחדות הכוללות אירוח וכניסה למופעים השונים. 

בתמונה (מימין לשמאל):
רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן, מאיר יצחק הלוי, ראש עיריית אילת, מיקי פדרמן, יו"ר ובעל השליטה במלונות דן וליאור מוצ'ניק, מנכ"ל מלון דן אילת.לקבלת פרטים נוספים מנציג החברה
* דוא"ל * שם פרטי * שם משפחה
* כתובת * טלפון * נייד
תוכן

 הפורטל לתיירות יוקרתית בישראל, ליצירת קשר 052-8354819 | מכתבים ל- רח' קדמה 4רמת-גן 52366 | דוא"ל: info@new-horizons.co.il

הזמנת מלון | השכרת רכב בחו"ל |  הזמנת טיסה

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים