24 שעות בריץ קרלטון הרצליה: נופש יוקרתי באווירה בינלאומית מול היםמאת: בת-שבע כבירלהמשך הכתבה

2.4 מיליון תיירים נכנסו לישראל מתחיל השנה - עליה של כ-17% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד
11.8.2018 17:21

בת-שבע כביר

סה"כ ההכנסות מתיירות בחודש יולי נאמדות בכ-436 מיליון דולר.
שר התיירות יריב לוין: ״אנו עדים חודש אחר חודש להישגים חדשים ושיאים במספרי התיירים הנכנסים לישראל, ואני שמח שגם בחודש האחרון נרשמה עלייה מרשימה בכניסות תיירים. פעולות השיווק והמהלכים החדשניים שאנו מבצעים, יחד עם עידוד חברות התעופה וההשקעה בתשתיות, כל אלו מוכיחים עצמם כל חודש מחדש, כאשר ענף התיירות ממשיך להיות גורם משמעותי משפיע על המשק ותורם תרומה בלתי רגילה לתעסוקה ולכלכלה הישראלית".

עתידות: בשנת 2019 יהיה חורף אירופאי חם באילת
11.8.2018 16:26

בת-שבע כביר

Wizz Air  בשיתוף משרד התיירות משיקים עוד שני קווי טיסות חורף חדשים מבודפשט ומסופיה לאילת.
שר התיירות יריב לוין: ״אני מברך את וויז אייר על החלטתה להעמיק אף יותר את פעילותה בישאל. החזרנו את אילת למפת התיירות העולמית, כשבעונת החורף הקרובה צפויים להיות כ-60 טיסות שבועיות מעשרות יעדים ברחבי אירופה. הקווים יביאו לגידול נוסף בתיירות הנכנסת לישראל, ויצטרפו למאמץ השיווקי יוצא הדופן שאנו עושים, שכבר הביא לשבירת שיאים של כל הזמנים בתיירות הנכנסת לישראל״.

בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעלת טיסות ישירות מלונדון לפיטסבורג, פנסילבניה
4.8.2018 17:12

בת-שבע כביר

פיטסבורג, "העיר הידידות ביותר באמריקה", הופכת בשנים האחרונות ליעד פופולארי מאד עם מגוון אטרקציות, מוזיאונים וסצנת אוכל משגשגת. חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעיל קו טיסה ישיר בין בריטניה לבין העיר פיטסבורג, פנסילבניה. החל מה-2 באפריל, 2019, תפעיל בריטיש איירווייס 4 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787-8 דרימליינר החדש, שבו שלוש מחלקות נוסעים.חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעיל קו טיסה ישיר בין בריטניה לבין העיר פיטסבורג, פנסילבניה. החל מה-2 באפריל, 2019, תפעיל בריטיש איירווייס 4 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787-8 דרימליינר החדש, שבו שלוש מחלקות נוסעים.

 

שינויים ארגוניים באייר פראנס KLM בישראל
4.8.2018 16:57

בת-שבע כביר

לאחר 3 שנים שבהן הובילה את הקבוצה, מסיימת ג'ניפר מאזט המנהלת הארצית של קבוצת אייר פראנס KLM את תפקידה בישראל ותמונה למנהלת המכירות הבכירה של השוק הצרפתי. הקבוצה מנצלת את ההזדמנות של מהלך זה לארגון מחדש של המטה המקומי, ובמקומה ימונה לתפקיד אלון נטע, שינהל את הפעילות המסחרית של הקבוצה בישראל ויובילה החל מה-1 בספטמבר, 2018.

קבוצת חברות התעופה אייר פראנסKLM מעמיקה את קשריה במזרח הרחוק באמצעות הסכמים חדשים עם צ'יינה סאות'רן איירליינס, שיאמן איירליינס ו-צ'יינה איסטרן איירליינס
28.7.2018 17:15

בת-שבע כביר

קבוצת חברות התעופה אייר פראנסKLM  הודיעה החודש (יולי 2018) על חתימת שני הסכמי שיתוף פעולה חדשים, אשר ירחיבו את נוכחותה במזרח הרחוק.

ארכיון חדשות
סקר מיוחד של בריטיש איירווייס בין נוסעים מחלקת התיירים מגלה: הנוסע הישראלי אוהב מתוק

סקר מיוחד של בריטיש איירווייס בין נוסעים מחלקת התיירים מגלה: הנוסע הישראלי אוהב מתוק ומעדיף שבכל ארוחה המוגשת בטיסה תהיה מנה אחרונה מתוקה או טבלת שוקולד

בת-שבע כביר

מן הסקר המיוחד על הרגלי הטיסה של הנוסע הישראלי עולה כי הנוסע הישראלי מעדיף להחזיק את הטלפון הסלולרי שלו קרוב אליו, ולא להפקידו באחסון, למרות שהמכשיר הסלולרי חייב להיות ב"מצב טיסה" ואינו פעיל במהלך הטיסה כולה *   הישראלי אוהב כי בארוחה המוגשת שלו יוגשו לחמניות ולחמים חמים *  למרות שהישראלי אינו נוהג לשתות, הנוסע הישראלי רוצה כי במהלך הטיסה יוגשו לו מגוון של משקאות אלכוהוליים וחטיפים מלוחים * יעל קטן המנהלת המסחרית של בריטיש איירווייס בישראל: בעקבות ממצאי הסקר הוחלט להכניס בכל הטיסות במחלקת התיירים ארבע מנות במקום שלוש עד כה. כמו כן מציעה החברה מגוון של משקאות אלכוהוליים שונים חינם לנוסעי מחלקת התיירים

ארבעים ושמונה אחוזים (48%) מהנוסעים הישראלים, במחלקת תיירים, מעדיפים כי בכל ארוחה המוגשת במהלך הטיסה, תהיה טבלת שוקולד או מנה אחרונה מתוקה, ולא מוכנים לוותר עליה. כך עולה מסקר מיוחד על הרגלי הנסיעה והצריכה של הנוסע הישראלי שערכה חברת התעופה בריטיש איירווייס, בין הנוסעים בקו שבין תל אביב ללונדון.  סקר זה נערך כדי ללמוד ולאפיין את העדפותיו של הנוסע ובחירותיו, בשמונה מדינות ובהן ישראל, צרפת, גרמניה, איטליה, שבדיה, נורבגיה ורוסיה.

הישראלי הטס במחלקת תיירים אוהב מאד לשמור את מכשיר הטלפון הסלולרי שברשותו קרוב אליו, למרות שבעת הטיסה הוא נדרש להעביר אותו למצב טיסה ולא להפעילו  מן הסקר עולה כי  91% מהעונים לסקר אמרו כי ישמרו את הטלפון הנייד שלהם עליהם בכל מהלך הטיסה, ולא יכניסו אותו למטען היד שלהם או לתאי האיחסון.  ואילו 84% מהנשאלים הישראליים הדגישו כי הם שומרים את הדרכון הישראלי שלהם, ואת הארנק שלהם, בצמוד אליהם ולא יאכסנו אותם בתאים שמעל ראשיהם. לעומת הנוסעים הישראליים רק 59% מהנוסעים הבריטים  ישמרו דרכונים עליהם ו 67% מהבריטים  ישמרו את הארנק בצמוד אליהם.  ממצאי הסקר נועדו לאפשר לחברת התעופה בריטיש איירווייס להתאים את המוצר ואת מנות המזון שהיא מגישה לנוסעי מחלקת התיירים להעדפות ולטעם של הנוסעים בכל קו תעופה.  בעקבות ממצאי הסקר, הותאמו התפריטים במחלקת התיירים באותם הקווים לאותן המדינות.

ממצאי הסקר מצביעים כי הנוסע הישראלי מאד אוהב בייגל (כעכים)  ופחות אוהב צ'יפס.  אותו נוסע מעדיף מנה אחרונה מתוקה על פני מנת גלידה או שלגון. עוד מתברר כי הנוסע הישראלי מבקש לקבל את החטיפים בשקיות אטומות כדי שיוכל לשמור אותם ולנשנש בשלב מאוחר יותר של מהלך הטיסה.  כמו כן העלה הסקר, כי הנוסע הישראלי מבקש כי יוגשו לו מים בבקבוקים אישיים, ולא במזיגה לכוס, וזאת בין השאר על רקע רצונו לשמור את הבקבוק לשלב מאוחר יותר בטיסה עצמה.

"הסקר של בריטיש איירווייס שהוזמן על ידי מחלקת המותג וחווית הלקוח, נעשה כדי לאפשר לנו להתאים את הארוחות המוגשות לנוסעי מחלקת התיירים לחיך ולטעם הישראלי" אמרה יעל קטן, המנהלת המסחרית של בריטיש איירווייס בישראל.  לדבריה, בריטיש איירווייס החליטה לגוון ולהרחיב את הארוחות המוגשות במטוסיה בכל המחלקות, וכי מעתה בטיסות ארוכות הטווח מישראל לבריטניה, יוגשו במחלקת התיירים ארוחות הכוללות ארבע  מנות, במקום שלוש מנות עד כה.

בריטיש איירווייס מייחסת חשיבות רבה למזון ולמשקאות המוגשים במטוסיה לכל ציבור הנוסעים.  הסקר המקיף שנערך בין נוסעיה בקו מתל אביב ללונדון, העלה כי הם מעדיפים מבחר של יינות בבקבוקים אישיים, ולא מזיגה לכוסות יין מבקבוקים גדולים (כנהוג בחברות תעופה אחרות).  למרות שהישראלים נחשבים, ובצדק, לצרכנים קטנים של משקאות אלכוהוליים כמו וויסקי, שמפניה, ג'ין ועוד, מתברר כי כל הנשאלים הישראלים בסקר השיבו כי הם מעדיפים שהחברה תציע להם מבחר של משקאות אלכוהוליים חינם.  ואכן, בריטיש איירווייס ממשיכה להציע לכל הנוסעים, כולל נוסעי מחלקת התיירים, מבחר גדול של משקאות וקוטלים אלכוהוליים, וכל זאת ללא כל תשלום.

הישראלים אוהבים לאכול בארוחות שלהם בטיסות מבחר לחמים הכולל בייגל חם ולחמניות.  בעקבות כך, הוכנסו לכל טיסות בריטיש איירווייס מנתב"ג ללונדון ובחזרה, מבחר של בייגלס חמים, לצד מיגוון של לחמניות.

הנתון הבולט הן אצל נשים והן אצל גברים הטסים בחברת התעופה בריטיש איירווייס, הוא החיבה הרבה שלהם לנשנושים ולחטיפים מלוחים.  ממצאי הסקר עולה כי הנוסע הישראלי מבקש, לצד המשקה שלו, חטיפים מלוחים והוא מעדיף אותם על פני בוטנים או אגוזים.  עוד עולה כי העדפה של הנוסעים הישראליים היא כי החטיפים המלוחים יוגשו להם לצד מגוון רחב ומבחר של משקאות אלכוהוליים. מה שמעניין הוא שהנוסע הישראלי, בניגוד לעמיתו ממדינות אחרות,  אינו חסיד גדול של שתיית בירה עם הארוחות המוגשות לו.

הרגלי האכילה של הנוסע הישראלי בטיסות, מבוססות על ממצאים לפיהם יותר מ-86% מהנוסעים נוהגים לאכול את הארוחות המלאות המוגשות להם, מיד כאשר אלה מוגשות לנוסעים על ידי צוות הדיילות והדיילים בטיסה.  רק 8% מהנשאלים היו מעדיפים לחכות לארוחות "עד שיהיו רעבים יותר...".
התנהגות הנוסעים לפני ובמהלך הטיסה היא נתון חשוב בסקר.  לפי ממצאי הסקר, יותר מ-81% מהנוסעים הישראליים, ממהרים לפקוד את חדרי השירותים טרם העלייה למטוס, ורק 7.2% מהנוסעים הישראלים יתאפקו ויתפנו רק בתאי השירותים במטוס.

האם אתה נוהג להגיע לטיסה רק ברגע האחרון? נשאלו משתתפי הסקר של בריטיש איירווייס שגילה כי הנוסע הישראלי הוא "חביב" הסיור בנמלי התעופה, טרם עלותו על המטוס.  הנוסע הישראלי במחלקת התיירים נוהג לפקוד את החנויות הפטורות ממכס בנמלי התעופה, או להתרווח בבתי הקפה והמסעדות בנמל התעופה הית'רו שבלונדון, או בנמל התעופה בן גוריון בישראל.  לפי ממצאי הסקר, רק 28.8% מהישראלי ממהרים להגיע לשער העלייה למטוס מיד בעת הכריזה בנמל התעופה (או לפני כן).  לעומת זאת, 62.4% מהנשאלים אמרו שהם אוהבים לסייר בנמל התעופה ולא לפספס שום חנות, ולכן הם מתחילים להתארגן ללכת לשער העלייה למטוס רק אחרי הכריזה הראשונה.

הנוסע הישראלי לא תמיד אהב לישון כשהוא עולה על טיסה.  מן הסקר עולה כי פחות משליש מן הטסים בקו שבין תל אביב ללונדון ובחזרה העדיפו לישון מיד בסמוך להמראה.  כשני שלישים אמרו שהם רוצים לישון אחרי הארוחה או אחרי משקה ראשון.

פילוח של הגילאים של הטסים במחלקת התיירים מגלה כי הנוסע שגילו 55+ לא מוותר ומבקש טבלאות של שוקולד בעוד שהנוסעים (ובמיוחד הנוסעות) בגילאים של 20-35 מוותרים על השוקולד בנימוק של "שמירה על הגזרה".  מה שבולט לעין הוא שהנוסע הישראלי מעל לגיל 55 מבקש לקבל בתום הארוחה מגש גבינות וקרקרים.

"ממצאי הסקר יאפשרו לנו בבריטיש איירווייס להתאים את מהלך הטיסה, כולל הארוחות לפי הדרישה של הנוסע בקו שבין תל אביב ללונדון" הוסיפה יעל קטן.  לדבריה, מחלקת התכנון של החברה בלונדון, מייחסת חשיבות רבה לתגובות הנוסעים, כפי שעלו בסקר, ולאור הממצאים, יוכנסו שיפורים ושדרוגים נוספים".
לאחרונה, הכריזה בריטיש איירווייס על השקעה חדשה של מיליוני ליש"ט בשירותי ההסעדה של מחלקת התיירים World Traveller, בטיסות ארוכות טווח, כולל הטיסות לישראל וממנה. התפריט החדש והמורחב מציע אפשרויות בחירה רבות ומגוונות מאי פעם, של ארוחות חמות, קינוחים, שתייה וחטיפים במהלך הטיסה.

תפריט החדש כולל:

• ארוחה חמה בת 4 מנות, הכוללת מנת פתיחה, מנה עיקרית, קינוח, מגש גבינות וקרקרים, לצד לחמניה טריה ובקבוק מים
• אפשרויות של מנות "מקומיות", בתאם ליעד הטיסה
• ארוחה שנייה מלאה או מגוון נשנושים, בהתאם למשך הטיסה
• בייגלה חם לצד שתייה קלה
• שלגוני Magnum במגוון טעמים
• מארז שוקולדים וחטיפי צ'יפס
• ארוחת בוקר חמה, מוגשת בטיסות לילה ארוכות
• חבילת חטיפים מתוקים ומלוחים מבית המותג Graze
• משקה חינם לבחירה מהבר

בחברת התעופה ציינו כי מנות מיוחדות לנוסעים בעלי צרכים תזונתיים שונים, ימשיכו להיות זמינות להזמנה באתר החברה, כ-24 שעות לפני מועד הטיסה. בנוסף, בריטיש איירווייס מציעה לטסים מהית'רו אפשרות להזמין ארוחות מורחבות עוד יותר דרך אתר החברה, מתוך היצע גדול של תפריטי הפרימיום היוקרתיים של החברה, כמו למשל ארוחת גורמה בעלות 18 ליש"ט בלבד, "טעמי בריטניה" או "טעמי המזרח הרחוק" בעלות 16 ליש"ט, או ארוחת בוקר בריטית מורחבת, ארוחת בריאות, או ארוחה ממיטב המטבח הצמחוני, עבור 15 ליש"ט. 
בריטיש איירווייס השיקה תכנית השקעה של 4.5 מיליארד ליש"ט בשדרוג חוויית הלקוח בכל הטיסות ובכל המחלקות. התכנית, שתתפרס על פני 5 שנים, תכלול התקנת רשת אינטרנט מהיר בכל מטוסי החברה, התקנת נקודות הטענת מכשירים ניידיים בכל מושבי המטוס, חידוש 128 מטוסים רחבי גוף בצי החברה וקבלת 72 מטוסים חדשים לגמרי. כמו כן, בריטיש איירווייס משקיעה 600 מיליון ליש"ט בשדרוג מחלקת העסקים של החברה, Club World, כולל חוויית הסעדה חדשה בסגנון מסעדת יוקרה בשחקים, שירותי שינה משודרגים, עם כריות גדולות יותר, מזרנים ושמיכות פוך, מבית המותג המפורסם White Company, והחל מ-2019, יותקנו גם מושבים חדשים עם יציאה ישירה למעבר. השנה, השיקה בריטיש איירווייס טיסות ישירות מהית'רו לשישה יעדים חדשים, כולל נשוויל ואיי סיישל.
לקבלת פרטים נוספים מנציג החברה
* דוא"ל * שם פרטי * שם משפחה
* כתובת * טלפון * נייד
תוכן

 הפורטל לתיירות יוקרתית בישראל, ליצירת קשר 052-8354819 | מכתבים ל- רח' קדמה 4רמת-גן 52366 | דוא"ל: info@new-horizons.co.il

הזמנת מלון | השכרת רכב בחו"ל |  הזמנת טיסה

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים