24 שעות בריץ קרלטון הרצליה: נופש יוקרתי באווירה בינלאומית מול היםמאת: בת-שבע כבירלהמשך הכתבה

חברת התעופה אמריקן אירליינס הזמינה 47 מטוסי בואינג 787 דרימליינר
14.4.2018 17:51

בת-שבע כביר

חברת התעופה הגדולה בעולם תכפיל את מספר מטוסי הדרימליינר בצי שלה, עם הזמנה של 47 מטוסים מדגם זה, עם אופציה ל-28 נוספים. ההסכם בשווי 12 מיליארד דולר כולל מטוסי דרימליינר מדגמים 787-8 ו-787-9.
בואינג, יצרנית המטוסים המובילה, יחד עם חברת התעופה הגדולה בעולם אמריקן איירליינס, הודיעו כי האחרונה תכפיל את צי מטוסי הדרימליינר שברשותה עם הזמנה חדשה עבור 47 מטוסי בואינג 787 ואופציה ל-28 נוספים. ההסכם עבור 47 המטוסים מוערך בשווי 12 מיליארד דולר והופך את אמריקן אירליינס למפעילה הגדולה ביותר של מטוסי בואינג דרימליינר בחצי כדור הארץ המערבי.

בריטיש איירווייס מגדילה את היצע המושבים בקו לישראל בכ-20% בעונת הקיץ ומשיקה קו חדש ל"ארץ הקיץ הנצחי" - איי סיישל
31.3.2018 18:30

בת-שבע כביר

בריטיש תפעיל 19 טיסות שבועיות בקו שבין תל אביב ללונדון, לעומת 14 טיסות בעונת החורף.  החברה תפעיל 14 טיסות שבועיות במטוס הבואינג 777 רחב הגוף שבו 4 מחלקות שירות. בריטיש איירווייס הרחיבה את רשת יעדי הטיסה בשנתיים האחרונות והוסיפה 38 קווי טיסה ליעדים חדשים ברחבי העולם.

 

אל על עותרת לבג"ץ כנגד האישור לאפשר לחברות תעופה זרות לטוס לישראל במסלול מקוצר
28.3.2018 19:22

בת-שבע כביר

אל על עותרת לבג"ץ כנגד האישור לאפשר לחברות תעופה זרות לטוס לישראל במסלול מקוצר, כל עוד לא יותר הדבר גם לחברות תעופה ישראליות ודורשת הבטחת עידוד תחרות בריאה והוגנת ושוויון הזדמנויות בין חברות התעופה הישראליות לבין חברות התעופה הזרות על בסיס תחרותי.

מטוס הבואינג 787-10 דרימליינר הראשון נמסר לסינגפור איירליינס
28.3.2018 19:00

בת-שבע כביר

חברת התעופה סינגפור איירליינס תהיה הראשונה בעולם להפעיל את הדגם החדש ביותר של מטוס הבואינג 787-10 הדרימליינר והיחידה להפעיל את כל שלושת דגמי הדרימליינר בצי המטוסים שלה.
בואינג, יצרנית המטוסים המובילה, וסינגפור איירליינס, חברת התעופה הלאומית של סינגפור חגגו את מסירתו של מטוס ה-787-10 הראשון של בואינג - החדש והגדול ביותר במשפחת מטוסי הדרימליינר של בואינג. מטוס הדרימליינר 787-10 צפוי להגדיר תקן עולמי חדש לחיסכון וליעילות בדלק.

בואינג ואירומקסיקו חוגגות את מסירת מטוס הבואינג 737 MAX הראשון של חברת התעופה
7.3.2018 18:25

בת-שבע כביר

חברת התעופה הגדולה במקסיקו הזמינה 90 מטוסי בואינג מדגם ה-MAX, שישמשו אותה לפתיחת מגוון רחב של קווים ליעדים חדשים בשוק מטוסי צרי הגוף

ארכיון חדשות
אל על הכריזה על מודל חדש ליעדי אירופה שיחליף את המותג UP UH ויכלול 3 רמות מחיר שונות – Lite, Classic, Flex.

במסיבת עיתונאים שערכה לאחרונה אל על, סיכם המנכ"ל היוצא, דוד מימון את המהלכים המרכזיים שהוביל בחברה וחשף חידושים ומיזמים חדשים של אל על

בת-שבע כביר

במסיבת העיתונאים , טרם פרישתו, לאחר 12 שנות פעילות ו-4 שנים כמנכ"ל אל על, הציג מימון את ההצטיידות ושדרוג הצי של אל על לשנת 2018. כמו כן, ציין מימון כי החל מחודש אוקטובר 2018 אל על תבטל את המותג UP  לאחר 4 שנות פעילות בקווים ללרנקה, קייב, בודפשט, פראג וברלין.

בנוסף לכך, הציג מימון את מודל חדש של אל על לטיסות לכלל יעדי אירופה הכולל  3 רמות מחיר שונות – Lite, Classic, Flex.
כרטיס Lite   - יימכר בהנחה של 80-60 דולר והינו  הכרטיס הבסיסי הכולל תיק יד, ארוחה ושתיה. בנוסף ניתן יהיה לבחור לשלם בגין שירותים נוספים כגון שליחת מזוודה לבטן המטוס והושבה.
כרטיס Dlassic  - כרטיס הכולל תיק יד, הושבה מראש, ארוחה, שתיה ושליחת מזוודה לבטן המטוס ובנוסף כולל אפשרות לשינוי וביטול בתוספת תשלום.
כרטיס Flex  - כרטיס בעל גמישות מרבית על כל מחלקות הרישום במחלקת תיירים (לא רק הגבוהות). הכרטיס כולל מגוון רחב של שירותים: 2 תיקי יד, אפשרות מורחבת להושבה, ארוחה ושתיה, שליחת מזוודה לבטן המטוס ושירותים  נוספים שיוצגו בעתיד.

לדברי  מימון,  מכירת המוצרים החדשים לכל יעדי אירופה תחל ב-30 באפריל 2018 לטיסות היוצאות החל מתאריך 15 באוקטובר 2018.  מימון ציין כי  המודל החדש יאפשר לתת מענה להעדפות הצרכנים המורכבות ממגוון רחב של שיקולים, כאשר יהיה ניתן להחליף בין המודלים שיוצעו.

במהלך מסיבת העיתונאים חשף מנכ"ל אל על, דוד מימון, לראשונה את רשת הנתיבים ליעדים אסטרטגיים בצפון אמריקה החדשה והכריז  על השקת טיסה ישירה בקו תל אביב – סן פרנסיסקו שתהפוך את סן פרנסיסקו ליעד השישי של אל על בצפון אמריקה . הטיסות מתוכננות לצאת במטוסי הדרימליינר החדשים 3 פעמים בשבוע החל מהרבעון הרביעי.
בנוסף לכך, מטוסי אל על מדגם 737-800 הטסים לאירופה, יעברו מתיחת פנים הכוללת חידוש פנים המטוס, החלפת מושבי מחלקת התיירים למושבי Slim חדשים ונוחים והחלפת מושבי העסקים במושבים חדשים. בנוסף יותקן שקע USB במושבי מחלקות העסקים והתיירים ובמטוסי ה-737 תשיב אל על  ותטמיע בהדרגה מעכת אינטרנט חדשנית שתאפשר לנוסעים גלישה באינטרנט במהלך הטיסה. בחלק מהמטוסים כבר הותקן אינטרנט ובשנה הבאה צפוי להיות מותקן אינטרנט ברוב מטוסי החברה.

במסיבת העיתונאים הכריז מימון כי אל על יוצאת עם  מיזם חדש של פיתוח הכנסות מפעילות חוץ- תעופתית,  שיכלול ביטוח נסיעות, מלונאות ותיירות, קרוזים, שותפות בחברה לכנסים וכן את תחום כרטיסי האשראי. מיזם נוסף הוא  חממת  החדשנות קופקפיט , אשר עד כה השקיע ב-6 טארטאפים וזוכה לשיתוף פעילה עם גופים בינלאומיים. בנוסף לכך,  אל על תקים בחודשים הקרובים בית ספר לטיסה.

לצד החידושים והמיזמים העתידיים, הציג מימון במהלך מסיבת העיתונאים  את המהלכים המרכזיים אותם הוביל באל על כגון: השקת כרטיס האשראיFly Card , השקת קווי תעופה חדשים לשלושה יעדים ם חדשים אורכי טווח – בוסטון, מיאמי וסאן פרנסיסק וחתימת הסכמי קוד שייר חדשים עם חברות התעופה : אירולינאס ארגנטינס, אי רומקסיקו, קוואנטאס, טאפ, אייר צ'יינה, ג'ט בלו, תאי ועוד.

 לקבלת פרטים נוספים מנציג החברה
* דוא"ל * שם פרטי * שם משפחה
* כתובת * טלפון * נייד
תוכן

 הפורטל לתיירות יוקרתית בישראל, ליצירת קשר 052-8354819 | מכתבים ל- רח' קדמה 4רמת-גן 52366 | דוא"ל: info@new-horizons.co.il

הזמנת מלון | השכרת רכב בחו"ל |  הזמנת טיסה

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים