24 שעות בריץ קרלטון הרצליה: נופש יוקרתי באווירה בינלאומית מול היםמאת: בת-שבע כבירלהמשך הכתבה

לכבוד מטוס ה-100 של Wizz Air החברה משיקה מדים חדשים
9.6.2018 10:59

בת-שבע כביר

לכבוד מטוס ה-100  של Wizz Airהחברה משיקה מדים מיוחדים ומקימה עמותה שתתמקד בחינוך ובריאות החברה נערכת לקלוט ב-2019 את המשלוח הראשון של מטוסים מדגם A320neo מתוך ההזמנה של 256 המטוסים

חברות התעופה אייר פראנס KLM, דלתא איירליינס ווירג'ין אטלנטיק חתמו על הסכמים לחיזוק השותפות הטרנס-אטלנטית
23.5.2018 19:11

בת-שבע כביר

עם השלמת ההסכם, אייר פראנסKLM  תרכוש 31% מווירג'ין אטלנטיק, אשר מוחזקת כיום על ידי קבוצת Virgin Group, בעבור 220 מיליון ליש"ט.


ב-15 למאי 2018, קבוצת התעופה אייר פראנס KLM, חתמה על הסכם יחד עם חברות התעופה דלתא איירליינס ווירג'ין אטלנטיק LTD, הסכם אשר נועד לסלול את הדרך עבור הרחבת המיזם הטרנס-אטלנטי המשותף של השלוש.

• ההסכם המשותף בין אייר פראנס KLM, דלתא, ו-וירג'ין אטלנטיק יגדיר את מבנה הניהול ושיתוף הפעולה המסחרי והתפעולי בין החברות.
• לאחר השלמת המהלך, קבוצת אייר פראנס KLM  תרכוש 31% מוירג'ין אטלנטיק.
• Virgin Group תשמור על תפקיד יו"ר חברת וירג'ין אלטנטיק, וכן 20% מאחזקותיה.
• דלתא איירליינס תשמור על 49% מאחזקותיה.

חברות התעופה אייר פראנס ו-Qantas האוסטרלית מחדשות את הסכם השותפות ביניהן קהל הלקוחות ייהנה מאפשרויות טיסה חדשות לאוסטרליה
23.5.2018 19:06

בת-שבע כביר

חברת התעופה אייר פראנס מכריזה על חידוש הסכם השותפות (קוד שייר)  עם חברת התעופה האוסטרלית Qantas.
במסגרת ההסכם, קהל הלקוחות בישראל, אירופה, ואוסטרליה ייהנה מההטבות הבאות:

• אפשרויות טיסה חדשות מפריז לאוסטרליה דרך הונג קונג וסינגפור
• שיתוף פעולה (קוד שייר) על יותר מ-200 טיסות שבועיות, החל מה-20 ביולי 2018 (בכפוף לשינויים עונתיים)
• חוויית טיסה משופרת לנוסעים

בריטיש איירווייס מברכת את המשפחה המלכותית על הולדת התינוק
23.4.2018 19:52

בת-שבע כביר

חברת התעופה הלאומית של בריטניה, בריטיש איירווייס, חוגגת את הולדת התינוק המלכותי. לכבוד הולדתו של התינוק השלישי לבית המלוכה הבריטי, חברת התעופה ביריטיש איירווייס הציבה בטרמינל 5 שבנמל  הבית שלה, הית'רו העתק מיוחד של המסגרת המלכותית, המוצבת באופן מסורתי בחצר הארמון בקינגהאם, בכל פעם שנולד תינוק למשפחה המלכותית.

חברת התעופה אמריקן אירליינס הזמינה 47 מטוסי בואינג 787 דרימליינר
14.4.2018 17:51

בת-שבע כביר

חברת התעופה הגדולה בעולם תכפיל את מספר מטוסי הדרימליינר בצי שלה, עם הזמנה של 47 מטוסים מדגם זה, עם אופציה ל-28 נוספים. ההסכם בשווי 12 מיליארד דולר כולל מטוסי דרימליינר מדגמים 787-8 ו-787-9.
בואינג, יצרנית המטוסים המובילה, יחד עם חברת התעופה הגדולה בעולם אמריקן איירליינס, הודיעו כי האחרונה תכפיל את צי מטוסי הדרימליינר שברשותה עם הזמנה חדשה עבור 47 מטוסי בואינג 787 ואופציה ל-28 נוספים. ההסכם עבור 47 המטוסים מוערך בשווי 12 מיליארד דולר והופך את אמריקן אירליינס למפעילה הגדולה ביותר של מטוסי בואינג דרימליינר בחצי כדור הארץ המערבי.

ארכיון חדשות
אל על הכריזה על מודל חדש ליעדי אירופה שיחליף את המותג UP UH ויכלול 3 רמות מחיר שונות – Lite, Classic, Flex.

במסיבת עיתונאים שערכה לאחרונה אל על, סיכם המנכ"ל היוצא, דוד מימון את המהלכים המרכזיים שהוביל בחברה וחשף חידושים ומיזמים חדשים של אל על

בת-שבע כביר

במסיבת העיתונאים , טרם פרישתו, לאחר 12 שנות פעילות ו-4 שנים כמנכ"ל אל על, הציג מימון את ההצטיידות ושדרוג הצי של אל על לשנת 2018. כמו כן, ציין מימון כי החל מחודש אוקטובר 2018 אל על תבטל את המותג UP  לאחר 4 שנות פעילות בקווים ללרנקה, קייב, בודפשט, פראג וברלין.

בנוסף לכך, הציג מימון את מודל חדש של אל על לטיסות לכלל יעדי אירופה הכולל  3 רמות מחיר שונות – Lite, Classic, Flex.
כרטיס Lite   - יימכר בהנחה של 80-60 דולר והינו  הכרטיס הבסיסי הכולל תיק יד, ארוחה ושתיה. בנוסף ניתן יהיה לבחור לשלם בגין שירותים נוספים כגון שליחת מזוודה לבטן המטוס והושבה.
כרטיס Dlassic  - כרטיס הכולל תיק יד, הושבה מראש, ארוחה, שתיה ושליחת מזוודה לבטן המטוס ובנוסף כולל אפשרות לשינוי וביטול בתוספת תשלום.
כרטיס Flex  - כרטיס בעל גמישות מרבית על כל מחלקות הרישום במחלקת תיירים (לא רק הגבוהות). הכרטיס כולל מגוון רחב של שירותים: 2 תיקי יד, אפשרות מורחבת להושבה, ארוחה ושתיה, שליחת מזוודה לבטן המטוס ושירותים  נוספים שיוצגו בעתיד.

לדברי  מימון,  מכירת המוצרים החדשים לכל יעדי אירופה תחל ב-30 באפריל 2018 לטיסות היוצאות החל מתאריך 15 באוקטובר 2018.  מימון ציין כי  המודל החדש יאפשר לתת מענה להעדפות הצרכנים המורכבות ממגוון רחב של שיקולים, כאשר יהיה ניתן להחליף בין המודלים שיוצעו.

במהלך מסיבת העיתונאים חשף מנכ"ל אל על, דוד מימון, לראשונה את רשת הנתיבים ליעדים אסטרטגיים בצפון אמריקה החדשה והכריז  על השקת טיסה ישירה בקו תל אביב – סן פרנסיסקו שתהפוך את סן פרנסיסקו ליעד השישי של אל על בצפון אמריקה . הטיסות מתוכננות לצאת במטוסי הדרימליינר החדשים 3 פעמים בשבוע החל מהרבעון הרביעי.
בנוסף לכך, מטוסי אל על מדגם 737-800 הטסים לאירופה, יעברו מתיחת פנים הכוללת חידוש פנים המטוס, החלפת מושבי מחלקת התיירים למושבי Slim חדשים ונוחים והחלפת מושבי העסקים במושבים חדשים. בנוסף יותקן שקע USB במושבי מחלקות העסקים והתיירים ובמטוסי ה-737 תשיב אל על  ותטמיע בהדרגה מעכת אינטרנט חדשנית שתאפשר לנוסעים גלישה באינטרנט במהלך הטיסה. בחלק מהמטוסים כבר הותקן אינטרנט ובשנה הבאה צפוי להיות מותקן אינטרנט ברוב מטוסי החברה.

במסיבת העיתונאים הכריז מימון כי אל על יוצאת עם  מיזם חדש של פיתוח הכנסות מפעילות חוץ- תעופתית,  שיכלול ביטוח נסיעות, מלונאות ותיירות, קרוזים, שותפות בחברה לכנסים וכן את תחום כרטיסי האשראי. מיזם נוסף הוא  חממת  החדשנות קופקפיט , אשר עד כה השקיע ב-6 טארטאפים וזוכה לשיתוף פעילה עם גופים בינלאומיים. בנוסף לכך,  אל על תקים בחודשים הקרובים בית ספר לטיסה.

לצד החידושים והמיזמים העתידיים, הציג מימון במהלך מסיבת העיתונאים  את המהלכים המרכזיים אותם הוביל באל על כגון: השקת כרטיס האשראיFly Card , השקת קווי תעופה חדשים לשלושה יעדים ם חדשים אורכי טווח – בוסטון, מיאמי וסאן פרנסיסק וחתימת הסכמי קוד שייר חדשים עם חברות התעופה : אירולינאס ארגנטינס, אי רומקסיקו, קוואנטאס, טאפ, אייר צ'יינה, ג'ט בלו, תאי ועוד.

 לקבלת פרטים נוספים מנציג החברה
* דוא"ל * שם פרטי * שם משפחה
* כתובת * טלפון * נייד
תוכן

 הפורטל לתיירות יוקרתית בישראל, ליצירת קשר 052-8354819 | מכתבים ל- רח' קדמה 4רמת-גן 52366 | דוא"ל: info@new-horizons.co.il

הזמנת מלון | השכרת רכב בחו"ל |  הזמנת טיסה

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים