הולנד למשפחות: חוויה משפחתית בפארקי הנופש של Landal

מאת: בת-שבע כביר

פסטורליות, שמורות טבע, כפרי דייגים אטרקציות משפחתיות ושהייה מפנקת יהפכו את החופשה המשפחתית לחוויה מהנה

להמשך הכתבה

אייר פראנס KLM משיקה בטיסות מישראל לפריז את Air France Play: פורטל בידור דיגיטלי מבוסס WIFI
2.2.2018 18:51

בת-שבע כביר

אייר פראנס KLM משיקה בטיסות מישראל לפריז את Air France Play: פורטל בידור דיגיטלי מבוסס WIFI לצפייה בתכנים בזמן הטיסה וללא עלות.
הפורטל שנבנה בשיתוף עם חברת Flymingo במיוחד לקו פריז-ת"א, נתמך בכל סוגי המכשירים ואינו מצריך התקנה טרם הטיסה. הנוסעים צפויים ליהנות ממגוון רחב של תכנים כגון: סרטים, תכניות טלוויזיה, מופעים מוזיקליים, משחקים ועוד

 

איגוד התאחדויות משרדי הנסיעות באיחוד האירופי (ECTAA) קורא לנציבות האיחוד האירופי לייצר מנגנון יעיל שיגן על כספי הנוסעים
12.1.2018 13:04

בת-שבע כביר

איגוד התאחדויות משרדי הנסיעות באיחוד האירופי (ECTAA) קורא לנציבות האיחוד האירופי לייצר מנגנון יעיל שיגן על כספי הנוסעים במקרי חדלות פירעון של חברת תעופה.

בריטיש איירווייס ממשיכה להשקיע בשדרוג חוויית הנוסעים בכל מחלקות הטיסה ומשיקה תפריט חדש ומורחב במחלקת התיירים World Traveller
12.1.2018 12:59

בת שבע כביר

חברת התעופה בריטיש איירווייס ממשיכה להשקיע בשדרוג חוויית הנוסעים בכל מחלקות הטיסה ומציגה היום השקעה חדשה של מיליוני ליש"ט בשירותי ההסעדה של מחלקת התיירים World Traveller, בטיסות ארוכות טווח, כולל הטיסות לישראל וממנה. התפריט החדש והמורחב מציע אפשרויות בחירה רבות ומגוונות מאי פעם, של ארוחות חמות, קינוחים, שתייה וחטיפים במהלך הטיסה.

מעל מאה אלף תיירים צפויים לחגוג את חג המולד בישראל
20.12.2017 19:20

בת-שבע כביר

משרד התיירות נערך לקבל את פניהם של עשרות אלפי המאמינים המגיעים לחגוג את חג המולד בארץ הקודש. המשרד מעמיד תחבורה ללא תשלום לבית לחם ותומך בחגיגות בנצרת.

אייר פראנס מרחיבה את הפעילות לניס: תפעיל טיסות ישירות מתל אביב לאורך כל עונת הקיץ
12.12.2017 19:42

בת-שבע כביר

לאור הצלחת הקו בשנה שעברה, החברה מרחיבה את הפעילות בנתיב זה ותאפשר לנוסעים הישראלים ליהנות מחיבור ישיר לעיר הנופש הצרפתית החל מחודש מרץ 2018 ועד לתום עונת הקיץ באוקטובר 2018.

 

ארכיון חדשות
אל על הכריזה על מודל חדש ליעדי אירופה שיחליף את המותג UP UH ויכלול 3 רמות מחיר שונות – Lite, Classic, Flex.

במסיבת עיתונאים שערכה לאחרונה אל על, סיכם המנכ"ל היוצא, דוד מימון את המהלכים המרכזיים שהוביל בחברה וחשף חידושים ומיזמים חדשים של אל על

בת-שבע כביר

במסיבת העיתונאים , טרם פרישתו, לאחר 12 שנות פעילות ו-4 שנים כמנכ"ל אל על, הציג מימון את ההצטיידות ושדרוג הצי של אל על לשנת 2018. כמו כן, ציין מימון כי החל מחודש אוקטובר 2018 אל על תבטל את המותג UP  לאחר 4 שנות פעילות בקווים ללרנקה, קייב, בודפשט, פראג וברלין.

בנוסף לכך, הציג מימון את מודל חדש של אל על לטיסות לכלל יעדי אירופה הכולל  3 רמות מחיר שונות – Lite, Classic, Flex.
כרטיס Lite   - יימכר בהנחה של 80-60 דולר והינו  הכרטיס הבסיסי הכולל תיק יד, ארוחה ושתיה. בנוסף ניתן יהיה לבחור לשלם בגין שירותים נוספים כגון שליחת מזוודה לבטן המטוס והושבה.
כרטיס Dlassic  - כרטיס הכולל תיק יד, הושבה מראש, ארוחה, שתיה ושליחת מזוודה לבטן המטוס ובנוסף כולל אפשרות לשינוי וביטול בתוספת תשלום.
כרטיס Flex  - כרטיס בעל גמישות מרבית על כל מחלקות הרישום במחלקת תיירים (לא רק הגבוהות). הכרטיס כולל מגוון רחב של שירותים: 2 תיקי יד, אפשרות מורחבת להושבה, ארוחה ושתיה, שליחת מזוודה לבטן המטוס ושירותים  נוספים שיוצגו בעתיד.

לדברי  מימון,  מכירת המוצרים החדשים לכל יעדי אירופה תחל ב-30 באפריל 2018 לטיסות היוצאות החל מתאריך 15 באוקטובר 2018.  מימון ציין כי  המודל החדש יאפשר לתת מענה להעדפות הצרכנים המורכבות ממגוון רחב של שיקולים, כאשר יהיה ניתן להחליף בין המודלים שיוצעו.

במהלך מסיבת העיתונאים חשף מנכ"ל אל על, דוד מימון, לראשונה את רשת הנתיבים ליעדים אסטרטגיים בצפון אמריקה החדשה והכריז  על השקת טיסה ישירה בקו תל אביב – סן פרנסיסקו שתהפוך את סן פרנסיסקו ליעד השישי של אל על בצפון אמריקה . הטיסות מתוכננות לצאת במטוסי הדרימליינר החדשים 3 פעמים בשבוע החל מהרבעון הרביעי.
בנוסף לכך, מטוסי אל על מדגם 737-800 הטסים לאירופה, יעברו מתיחת פנים הכוללת חידוש פנים המטוס, החלפת מושבי מחלקת התיירים למושבי Slim חדשים ונוחים והחלפת מושבי העסקים במושבים חדשים. בנוסף יותקן שקע USB במושבי מחלקות העסקים והתיירים ובמטוסי ה-737 תשיב אל על  ותטמיע בהדרגה מעכת אינטרנט חדשנית שתאפשר לנוסעים גלישה באינטרנט במהלך הטיסה. בחלק מהמטוסים כבר הותקן אינטרנט ובשנה הבאה צפוי להיות מותקן אינטרנט ברוב מטוסי החברה.

במסיבת העיתונאים הכריז מימון כי אל על יוצאת עם  מיזם חדש של פיתוח הכנסות מפעילות חוץ- תעופתית,  שיכלול ביטוח נסיעות, מלונאות ותיירות, קרוזים, שותפות בחברה לכנסים וכן את תחום כרטיסי האשראי. מיזם נוסף הוא  חממת  החדשנות קופקפיט , אשר עד כה השקיע ב-6 טארטאפים וזוכה לשיתוף פעילה עם גופים בינלאומיים. בנוסף לכך,  אל על תקים בחודשים הקרובים בית ספר לטיסה.

לצד החידושים והמיזמים העתידיים, הציג מימון במהלך מסיבת העיתונאים  את המהלכים המרכזיים אותם הוביל באל על כגון: השקת כרטיס האשראיFly Card , השקת קווי תעופה חדשים לשלושה יעדים ם חדשים אורכי טווח – בוסטון, מיאמי וסאן פרנסיסק וחתימת הסכמי קוד שייר חדשים עם חברות התעופה : אירולינאס ארגנטינס, אי רומקסיקו, קוואנטאס, טאפ, אייר צ'יינה, ג'ט בלו, תאי ועוד.

 לקבלת פרטים נוספים מנציג החברה
* דוא"ל * שם פרטי * שם משפחה
* כתובת * טלפון * נייד
תוכן

 הפורטל לתיירות יוקרתית בישראל, ליצירת קשר 052-8354819 | מכתבים ל- רח' קדמה 4רמת-גן 52366 | דוא"ל: info@new-horizons.co.il

הזמנת מלון | השכרת רכב בחו"ל |  הזמנת טיסה

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים