24 שעות בריץ קרלטון הרצליה: נופש יוקרתי באווירה בינלאומית מול היםמאת: בת-שבע כבירלהמשך הכתבה

2.4 מיליון תיירים נכנסו לישראל מתחיל השנה - עליה של כ-17% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד
11.8.2018 17:21

בת-שבע כביר

סה"כ ההכנסות מתיירות בחודש יולי נאמדות בכ-436 מיליון דולר.
שר התיירות יריב לוין: ״אנו עדים חודש אחר חודש להישגים חדשים ושיאים במספרי התיירים הנכנסים לישראל, ואני שמח שגם בחודש האחרון נרשמה עלייה מרשימה בכניסות תיירים. פעולות השיווק והמהלכים החדשניים שאנו מבצעים, יחד עם עידוד חברות התעופה וההשקעה בתשתיות, כל אלו מוכיחים עצמם כל חודש מחדש, כאשר ענף התיירות ממשיך להיות גורם משמעותי משפיע על המשק ותורם תרומה בלתי רגילה לתעסוקה ולכלכלה הישראלית".

עתידות: בשנת 2019 יהיה חורף אירופאי חם באילת
11.8.2018 16:26

בת-שבע כביר

Wizz Air  בשיתוף משרד התיירות משיקים עוד שני קווי טיסות חורף חדשים מבודפשט ומסופיה לאילת.
שר התיירות יריב לוין: ״אני מברך את וויז אייר על החלטתה להעמיק אף יותר את פעילותה בישאל. החזרנו את אילת למפת התיירות העולמית, כשבעונת החורף הקרובה צפויים להיות כ-60 טיסות שבועיות מעשרות יעדים ברחבי אירופה. הקווים יביאו לגידול נוסף בתיירות הנכנסת לישראל, ויצטרפו למאמץ השיווקי יוצא הדופן שאנו עושים, שכבר הביא לשבירת שיאים של כל הזמנים בתיירות הנכנסת לישראל״.

בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעלת טיסות ישירות מלונדון לפיטסבורג, פנסילבניה
4.8.2018 17:12

בת-שבע כביר

פיטסבורג, "העיר הידידות ביותר באמריקה", הופכת בשנים האחרונות ליעד פופולארי מאד עם מגוון אטרקציות, מוזיאונים וסצנת אוכל משגשגת. חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעיל קו טיסה ישיר בין בריטניה לבין העיר פיטסבורג, פנסילבניה. החל מה-2 באפריל, 2019, תפעיל בריטיש איירווייס 4 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787-8 דרימליינר החדש, שבו שלוש מחלקות נוסעים.חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעיל קו טיסה ישיר בין בריטניה לבין העיר פיטסבורג, פנסילבניה. החל מה-2 באפריל, 2019, תפעיל בריטיש איירווייס 4 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787-8 דרימליינר החדש, שבו שלוש מחלקות נוסעים.

 

שינויים ארגוניים באייר פראנס KLM בישראל
4.8.2018 16:57

בת-שבע כביר

לאחר 3 שנים שבהן הובילה את הקבוצה, מסיימת ג'ניפר מאזט המנהלת הארצית של קבוצת אייר פראנס KLM את תפקידה בישראל ותמונה למנהלת המכירות הבכירה של השוק הצרפתי. הקבוצה מנצלת את ההזדמנות של מהלך זה לארגון מחדש של המטה המקומי, ובמקומה ימונה לתפקיד אלון נטע, שינהל את הפעילות המסחרית של הקבוצה בישראל ויובילה החל מה-1 בספטמבר, 2018.

קבוצת חברות התעופה אייר פראנסKLM מעמיקה את קשריה במזרח הרחוק באמצעות הסכמים חדשים עם צ'יינה סאות'רן איירליינס, שיאמן איירליינס ו-צ'יינה איסטרן איירליינס
28.7.2018 17:15

בת-שבע כביר

קבוצת חברות התעופה אייר פראנסKLM  הודיעה החודש (יולי 2018) על חתימת שני הסכמי שיתוף פעולה חדשים, אשר ירחיבו את נוכחותה במזרח הרחוק.

ארכיון חדשות
אל על הכריזה על מודל חדש ליעדי אירופה שיחליף את המותג UP UH ויכלול 3 רמות מחיר שונות – Lite, Classic, Flex.

במסיבת עיתונאים שערכה לאחרונה אל על, סיכם המנכ"ל היוצא, דוד מימון את המהלכים המרכזיים שהוביל בחברה וחשף חידושים ומיזמים חדשים של אל על

בת-שבע כביר

במסיבת העיתונאים , טרם פרישתו, לאחר 12 שנות פעילות ו-4 שנים כמנכ"ל אל על, הציג מימון את ההצטיידות ושדרוג הצי של אל על לשנת 2018. כמו כן, ציין מימון כי החל מחודש אוקטובר 2018 אל על תבטל את המותג UP  לאחר 4 שנות פעילות בקווים ללרנקה, קייב, בודפשט, פראג וברלין.

בנוסף לכך, הציג מימון את מודל חדש של אל על לטיסות לכלל יעדי אירופה הכולל  3 רמות מחיר שונות – Lite, Classic, Flex.
כרטיס Lite   - יימכר בהנחה של 80-60 דולר והינו  הכרטיס הבסיסי הכולל תיק יד, ארוחה ושתיה. בנוסף ניתן יהיה לבחור לשלם בגין שירותים נוספים כגון שליחת מזוודה לבטן המטוס והושבה.
כרטיס Dlassic  - כרטיס הכולל תיק יד, הושבה מראש, ארוחה, שתיה ושליחת מזוודה לבטן המטוס ובנוסף כולל אפשרות לשינוי וביטול בתוספת תשלום.
כרטיס Flex  - כרטיס בעל גמישות מרבית על כל מחלקות הרישום במחלקת תיירים (לא רק הגבוהות). הכרטיס כולל מגוון רחב של שירותים: 2 תיקי יד, אפשרות מורחבת להושבה, ארוחה ושתיה, שליחת מזוודה לבטן המטוס ושירותים  נוספים שיוצגו בעתיד.

לדברי  מימון,  מכירת המוצרים החדשים לכל יעדי אירופה תחל ב-30 באפריל 2018 לטיסות היוצאות החל מתאריך 15 באוקטובר 2018.  מימון ציין כי  המודל החדש יאפשר לתת מענה להעדפות הצרכנים המורכבות ממגוון רחב של שיקולים, כאשר יהיה ניתן להחליף בין המודלים שיוצעו.

במהלך מסיבת העיתונאים חשף מנכ"ל אל על, דוד מימון, לראשונה את רשת הנתיבים ליעדים אסטרטגיים בצפון אמריקה החדשה והכריז  על השקת טיסה ישירה בקו תל אביב – סן פרנסיסקו שתהפוך את סן פרנסיסקו ליעד השישי של אל על בצפון אמריקה . הטיסות מתוכננות לצאת במטוסי הדרימליינר החדשים 3 פעמים בשבוע החל מהרבעון הרביעי.
בנוסף לכך, מטוסי אל על מדגם 737-800 הטסים לאירופה, יעברו מתיחת פנים הכוללת חידוש פנים המטוס, החלפת מושבי מחלקת התיירים למושבי Slim חדשים ונוחים והחלפת מושבי העסקים במושבים חדשים. בנוסף יותקן שקע USB במושבי מחלקות העסקים והתיירים ובמטוסי ה-737 תשיב אל על  ותטמיע בהדרגה מעכת אינטרנט חדשנית שתאפשר לנוסעים גלישה באינטרנט במהלך הטיסה. בחלק מהמטוסים כבר הותקן אינטרנט ובשנה הבאה צפוי להיות מותקן אינטרנט ברוב מטוסי החברה.

במסיבת העיתונאים הכריז מימון כי אל על יוצאת עם  מיזם חדש של פיתוח הכנסות מפעילות חוץ- תעופתית,  שיכלול ביטוח נסיעות, מלונאות ותיירות, קרוזים, שותפות בחברה לכנסים וכן את תחום כרטיסי האשראי. מיזם נוסף הוא  חממת  החדשנות קופקפיט , אשר עד כה השקיע ב-6 טארטאפים וזוכה לשיתוף פעילה עם גופים בינלאומיים. בנוסף לכך,  אל על תקים בחודשים הקרובים בית ספר לטיסה.

לצד החידושים והמיזמים העתידיים, הציג מימון במהלך מסיבת העיתונאים  את המהלכים המרכזיים אותם הוביל באל על כגון: השקת כרטיס האשראיFly Card , השקת קווי תעופה חדשים לשלושה יעדים ם חדשים אורכי טווח – בוסטון, מיאמי וסאן פרנסיסק וחתימת הסכמי קוד שייר חדשים עם חברות התעופה : אירולינאס ארגנטינס, אי רומקסיקו, קוואנטאס, טאפ, אייר צ'יינה, ג'ט בלו, תאי ועוד.

 לקבלת פרטים נוספים מנציג החברה
* דוא"ל * שם פרטי * שם משפחה
* כתובת * טלפון * נייד
תוכן

 הפורטל לתיירות יוקרתית בישראל, ליצירת קשר 052-8354819 | מכתבים ל- רח' קדמה 4רמת-גן 52366 | דוא"ל: info@new-horizons.co.il

הזמנת מלון | השכרת רכב בחו"ל |  הזמנת טיסה

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים