24 שעות בריץ קרלטון הרצליה: נופש יוקרתי באווירה בינלאומית מול היםמאת: בת-שבע כבירלהמשך הכתבה

לכבוד מטוס ה-100 של Wizz Air החברה משיקה מדים חדשים
9.6.2018 10:59

בת-שבע כביר

לכבוד מטוס ה-100  של Wizz Airהחברה משיקה מדים מיוחדים ומקימה עמותה שתתמקד בחינוך ובריאות החברה נערכת לקלוט ב-2019 את המשלוח הראשון של מטוסים מדגם A320neo מתוך ההזמנה של 256 המטוסים

חברות התעופה אייר פראנס KLM, דלתא איירליינס ווירג'ין אטלנטיק חתמו על הסכמים לחיזוק השותפות הטרנס-אטלנטית
23.5.2018 19:11

בת-שבע כביר

עם השלמת ההסכם, אייר פראנסKLM  תרכוש 31% מווירג'ין אטלנטיק, אשר מוחזקת כיום על ידי קבוצת Virgin Group, בעבור 220 מיליון ליש"ט.


ב-15 למאי 2018, קבוצת התעופה אייר פראנס KLM, חתמה על הסכם יחד עם חברות התעופה דלתא איירליינס ווירג'ין אטלנטיק LTD, הסכם אשר נועד לסלול את הדרך עבור הרחבת המיזם הטרנס-אטלנטי המשותף של השלוש.

• ההסכם המשותף בין אייר פראנס KLM, דלתא, ו-וירג'ין אטלנטיק יגדיר את מבנה הניהול ושיתוף הפעולה המסחרי והתפעולי בין החברות.
• לאחר השלמת המהלך, קבוצת אייר פראנס KLM  תרכוש 31% מוירג'ין אטלנטיק.
• Virgin Group תשמור על תפקיד יו"ר חברת וירג'ין אלטנטיק, וכן 20% מאחזקותיה.
• דלתא איירליינס תשמור על 49% מאחזקותיה.

חברות התעופה אייר פראנס ו-Qantas האוסטרלית מחדשות את הסכם השותפות ביניהן קהל הלקוחות ייהנה מאפשרויות טיסה חדשות לאוסטרליה
23.5.2018 19:06

בת-שבע כביר

חברת התעופה אייר פראנס מכריזה על חידוש הסכם השותפות (קוד שייר)  עם חברת התעופה האוסטרלית Qantas.
במסגרת ההסכם, קהל הלקוחות בישראל, אירופה, ואוסטרליה ייהנה מההטבות הבאות:

• אפשרויות טיסה חדשות מפריז לאוסטרליה דרך הונג קונג וסינגפור
• שיתוף פעולה (קוד שייר) על יותר מ-200 טיסות שבועיות, החל מה-20 ביולי 2018 (בכפוף לשינויים עונתיים)
• חוויית טיסה משופרת לנוסעים

בריטיש איירווייס מברכת את המשפחה המלכותית על הולדת התינוק
23.4.2018 19:52

בת-שבע כביר

חברת התעופה הלאומית של בריטניה, בריטיש איירווייס, חוגגת את הולדת התינוק המלכותי. לכבוד הולדתו של התינוק השלישי לבית המלוכה הבריטי, חברת התעופה ביריטיש איירווייס הציבה בטרמינל 5 שבנמל  הבית שלה, הית'רו העתק מיוחד של המסגרת המלכותית, המוצבת באופן מסורתי בחצר הארמון בקינגהאם, בכל פעם שנולד תינוק למשפחה המלכותית.

חברת התעופה אמריקן אירליינס הזמינה 47 מטוסי בואינג 787 דרימליינר
14.4.2018 17:51

בת-שבע כביר

חברת התעופה הגדולה בעולם תכפיל את מספר מטוסי הדרימליינר בצי שלה, עם הזמנה של 47 מטוסים מדגם זה, עם אופציה ל-28 נוספים. ההסכם בשווי 12 מיליארד דולר כולל מטוסי דרימליינר מדגמים 787-8 ו-787-9.
בואינג, יצרנית המטוסים המובילה, יחד עם חברת התעופה הגדולה בעולם אמריקן איירליינס, הודיעו כי האחרונה תכפיל את צי מטוסי הדרימליינר שברשותה עם הזמנה חדשה עבור 47 מטוסי בואינג 787 ואופציה ל-28 נוספים. ההסכם עבור 47 המטוסים מוערך בשווי 12 מיליארד דולר והופך את אמריקן אירליינס למפעילה הגדולה ביותר של מטוסי בואינג דרימליינר בחצי כדור הארץ המערבי.

ארכיון חדשות
נורוויג'ין קרוז ליין NCL תשיק בשנה הקרובה את אוניית הדגל היוקרתית BLISS המעוצבת ומלאת האטרקציות

בת-שבע כביר

"יותר מ-85,000 ישראלים יצאו להפלגות נופש וחופשות שייט בשנת 2017", כך ציין  ניק ווילקינסון, (Nick Wilkinson) סגן נשיא חברת הקרוזים, נורוויג'ין קרוז ליין NCL - ומנהל הפעילות בישראל, המזרח התיכון, אנגליה, אירלנד ודרום אפריקה.

במסיבת העיתונאים שהתקיימה לכבוד השקת פעילות החברה לשנת 2018, הוסיף ווילקינסון כי הוא צופה שבשנה הקרובה יצמח שוק הפלגות הנופש בישראל בכ-20% ומספר הנוסעים יעבור את ה-100,000.  
"ישראל היא שוק חשוב מאוד עבורנו" אמר ווילקינסון והוסיף:  "ישראל ניצבת במקום השישי בעולם במספר המפליגים מחוץ לארה"ב, כשיעדי השייט החביבים על הישראלים הם אגן הים התיכון המערבי, הים הבלטי, סקנדינביה והאיים הקריביים.
חברת NCL נמנית עם קבוצת הקרוזים השלישית בגודלה בעולם, והיא כוללת את החברות: OCEANIA CRUISES  ו- REGENT SEVEN SEAS . חברת NCL מציגה גידול מתמשך המספר הנוסעים בשנים האחרונות: בשנת 2015 הפליגו על אוניות הפאר של NCL למעלה  מ-2 מיליון נוסעים ולפי התחזיות מספר הנוסעים באוניות החברה צפוי לצמוח בשיעור שיא של 40% ולהגיע ל- 2.8 מיליון נוסעים בשנת 2019.

הגידול המרשים במספר הנוסעים בחברה בולט גם בהשוואה לגידול בענף השייט הכללי: בשנת 1990 הפליגו 3.8 מיליון תיירים ברחבי העולם, בשנת 2015 צמח הענף למספר של למעלה  מ-23 מיליון מפליגים , בשנת 2016 הפליגו כ-24.7 מיליון נופשים ושנת 2017 צפויה להסתכם עם למעלה  מ-25.8 מיליון נופשים באניות הקרוזים.
יעדי השייט של NCL מגוונים ומתפרשים על יעדים רבים ברחבי העולם, ובהם: האיים הקאריביים, אגן הים התיכון, הים הבלטי, אלסקה, דרום אמריקה, המזרח הרחוק, אסיה, אוסטרליה וניו זילנד.

חברת השייט NCL  צפויה להשיק ארבע אוניות נופש נוספות מסדרת "לאונרדו" היוקרתית עד שנת 2022, כשעל סיפון כל אחת מבן יוכלו להתארח  קרוב ל-3,300 אורחים.  אוניות נוספות צפויות להתווסף לצי החברה עד  שנת 2027, כך שהצי שלה יהיה מהמפוארים ומהמתקדמים ביותר בעולם.
ווילקינסון התגאה בכך שחברת הפלגות הנופש NCL  הייתה החברה הראשונה בעולם שהציגה את הקונספט המיוחד FEEL FREE המציע לכל נופש לתכנן לעצמו חופה בהתאמה אישית.
ווילקינסון אף הציג במסיבת העיתונאים את אוניית הדגל BLISS שתושק בשנה הקרובה. באונייה החדישה יהיו קירות זכוכית מיוחדים באזור הבר ושני טרקליני התצפית,  כך שהקירות השקופים יאפשרו  לאורחים לחוות את הטבע הפראי מבלי לרדת מהסיפון. הקירות השקופים יאפשרו צפייה   בדולפינים השוחים בסמוך לדופן האונייה, צפייה בנשרים ואפילו מבט פנוראמי אחרי קרחונים צפים. אטרקציה נוספת שמציעה האונייה היא  מסלול מרוצים לנהיגה  במכוניות גו קארטס אמיתיות בקומה העליונה. העיצוב האמנותי של האוניה הוא מעשה ידיו של האמן Wyland המפורסם בזכות עבודותיו בהשפעת הטבע הימי וכן בזכות עיצוב מבחר עשיר של מועדונים, פארקי מים מתקדמים, ברים ומסעדות.

במסיבת העיתונאים אמר סגן נשיא חברת הקרוזים NCL, ניק ווילקסון כי במסגרת בחירת השייט, הנופשים הישראלים יכולים לבחור בין 3 מסלולי חבילה שונים, בהתאם לסוג החדר שרכשו. החבילות כוללות  הטבות מיוחדות לבחירה מתוך:  שירות בר פתוח, חיבור אינטרנט אלחוטי בפס רחב בחינם, חבילת מסעדות, הנחה משמעותית ברכישת סיורי חופים או שובר של 200 $ לשופינג ולבזבוזים. ווילקינסון ציין כי בשל החשיבות הרבה של הקהל שומר המסורת, החברה מציעה בכל אחת מאוניותיה, מבחר של ארוחות גורמה כשרות, יינות כשרים, ובנוסף היא מקצה מקום מיוחד להתכנסות ולתפילות.

לנופשים באוניות חברת NCL מצפות חוויות נוספות כמו: חוויה קולינרית, בחירה בין 28 מסעדות שף שונות ממיטב מטעמי המטבח העולמי, מבחר משקאות מ- Whiskey Bar ועד ל- Ice Bar  בטמפרטורה של מינוס 8 מעלות צלסיוס. השולחנות והכסאות מעוצבים מקרח והנוסעים לובשים מעילים מיוחדים לחימום. חיי הלילה באונייה תוססים ביותר עם מיטב מופעי ברודווי הכוללים רקדנים, זמרים, לוליינים וקומיקאים בינלאומיים הסוחפים את האורחים לעולם רחוק מחיי היומיום. להשלמתחווית הרוגע, האוניות מציעות טיפולי ספא, חדר מלח או אמבט מרגיע בבריכת Thalasso. גם משפחות  עם ילדים ונוער ייהנו מאטרקציות בשיט עם חברת השייט NCL  ובהן:  פעילויות ספורט, אומנות ותיאטרון ומשחקי לייזר טאג.

 לקבלת פרטים נוספים מנציג החברה
* דוא"ל * שם פרטי * שם משפחה
* כתובת * טלפון * נייד
תוכן

 הפורטל לתיירות יוקרתית בישראל, ליצירת קשר 052-8354819 | מכתבים ל- רח' קדמה 4רמת-גן 52366 | דוא"ל: info@new-horizons.co.il

הזמנת מלון | השכרת רכב בחו"ל |  הזמנת טיסה

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים