24 שעות בריץ קרלטון הרצליה: נופש יוקרתי באווירה בינלאומית מול היםמאת: בת-שבע כבירלהמשך הכתבה

2.4 מיליון תיירים נכנסו לישראל מתחיל השנה - עליה של כ-17% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד
11.8.2018 17:21

בת-שבע כביר

סה"כ ההכנסות מתיירות בחודש יולי נאמדות בכ-436 מיליון דולר.
שר התיירות יריב לוין: ״אנו עדים חודש אחר חודש להישגים חדשים ושיאים במספרי התיירים הנכנסים לישראל, ואני שמח שגם בחודש האחרון נרשמה עלייה מרשימה בכניסות תיירים. פעולות השיווק והמהלכים החדשניים שאנו מבצעים, יחד עם עידוד חברות התעופה וההשקעה בתשתיות, כל אלו מוכיחים עצמם כל חודש מחדש, כאשר ענף התיירות ממשיך להיות גורם משמעותי משפיע על המשק ותורם תרומה בלתי רגילה לתעסוקה ולכלכלה הישראלית".

עתידות: בשנת 2019 יהיה חורף אירופאי חם באילת
11.8.2018 16:26

בת-שבע כביר

Wizz Air  בשיתוף משרד התיירות משיקים עוד שני קווי טיסות חורף חדשים מבודפשט ומסופיה לאילת.
שר התיירות יריב לוין: ״אני מברך את וויז אייר על החלטתה להעמיק אף יותר את פעילותה בישאל. החזרנו את אילת למפת התיירות העולמית, כשבעונת החורף הקרובה צפויים להיות כ-60 טיסות שבועיות מעשרות יעדים ברחבי אירופה. הקווים יביאו לגידול נוסף בתיירות הנכנסת לישראל, ויצטרפו למאמץ השיווקי יוצא הדופן שאנו עושים, שכבר הביא לשבירת שיאים של כל הזמנים בתיירות הנכנסת לישראל״.

בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעלת טיסות ישירות מלונדון לפיטסבורג, פנסילבניה
4.8.2018 17:12

בת-שבע כביר

פיטסבורג, "העיר הידידות ביותר באמריקה", הופכת בשנים האחרונות ליעד פופולארי מאד עם מגוון אטרקציות, מוזיאונים וסצנת אוכל משגשגת. חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעיל קו טיסה ישיר בין בריטניה לבין העיר פיטסבורג, פנסילבניה. החל מה-2 באפריל, 2019, תפעיל בריטיש איירווייס 4 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787-8 דרימליינר החדש, שבו שלוש מחלקות נוסעים.חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם להפעיל קו טיסה ישיר בין בריטניה לבין העיר פיטסבורג, פנסילבניה. החל מה-2 באפריל, 2019, תפעיל בריטיש איירווייס 4 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787-8 דרימליינר החדש, שבו שלוש מחלקות נוסעים.

 

שינויים ארגוניים באייר פראנס KLM בישראל
4.8.2018 16:57

בת-שבע כביר

לאחר 3 שנים שבהן הובילה את הקבוצה, מסיימת ג'ניפר מאזט המנהלת הארצית של קבוצת אייר פראנס KLM את תפקידה בישראל ותמונה למנהלת המכירות הבכירה של השוק הצרפתי. הקבוצה מנצלת את ההזדמנות של מהלך זה לארגון מחדש של המטה המקומי, ובמקומה ימונה לתפקיד אלון נטע, שינהל את הפעילות המסחרית של הקבוצה בישראל ויובילה החל מה-1 בספטמבר, 2018.

קבוצת חברות התעופה אייר פראנסKLM מעמיקה את קשריה במזרח הרחוק באמצעות הסכמים חדשים עם צ'יינה סאות'רן איירליינס, שיאמן איירליינס ו-צ'יינה איסטרן איירליינס
28.7.2018 17:15

בת-שבע כביר

קבוצת חברות התעופה אייר פראנסKLM  הודיעה החודש (יולי 2018) על חתימת שני הסכמי שיתוף פעולה חדשים, אשר ירחיבו את נוכחותה במזרח הרחוק.

ארכיון חדשות
כרמל לג'נד, טיול מאורגן לסרי לנקה - "העגיל של הודו"

טיול מאורגן לסרי לנקה - "העגיל של הודו"

 9 ימים / 7 לילות

הסיבות המובילות לטייל עם כרמל לג'נד : קבוצות קטנות עד 21 משתתפים, מדריכים מעולים, ימים מלאים ללא ימים חופשיים וללא סיורי בחירה, איכות ללא פשרות !

קולומבו, בית היתומים לפילים, דמבולה, סיגיריה, פולונרואה, קאנדי, הגנים הבוטנים, מטעי התה, מפלים, אי הקינמון, שמורת הצבים, חופי האוקינוס, קוקטייל קבלת פנים בכל מלון

.1 תל אביב-  קולומבו - דמבולה
פגישה בנתב"ג עם מדריך הקבוצה ותחילתו של מסע קסום. טיסה דרך יעד ביניים לקולומבו בירת סרי לנקה.
 
2. קולומבו - בית היתומים לפילים - דמבולה- סיגיריה
נחיתה בשעות הבוקר המוקדמות בבירת סרי לנקה. בתום סידורי הכניסה וההתארגנות נצא בדרכנו לדמבולה. ארוחת בוקר. תחילה נעצור לביקור בבית היתומים לפילים אשר נוסד בשנת 1975 במטרה לסייע בחינוך ושימור אוכלוסיית הפילים במדינה. בית היתומים שוכן בסמוך לנהר מאהה-אויה אשר משמש גם כאתר לרחיצת הפילים. נמשיך לעבר אתר יוצא דופן- סיגיריה."מצודת הסלע". זהו ארמון מלכותי מהמאה ה-5 אשר נבנה במרומי צוק איתן המזדקר לו בלב מישור. ציורי קיר מרהיבים במערות, כפות האריה, מבני הארמון- כל אלו ועוד נפגוש בזמן טיפוסנו לראש הצוק והנוף המדהים הנשקף ממנו. בתום הביקור ניסע לבית המלון. ארוחת ערב.
לחץ כאן לצפייה בסרטון בית היתומים לפילים

3. קולומבו - פולונרואה- מערות דמבולה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באתר שהיווה עיר בירה במאה ה-11- פולונרואה. העיר בוצרה בחומות ושובצו בה גנים ופארקים נפלאים. כאן פותחה שיטת השקייה ייחודית שהפכה אותה ל"אסם של המזרח". נבנו מאגרי מים מהגדולים מעשה ידי אדם. בפולונרואה שוכנים שנים מאתרי המורשת הארכיאולוגים וההיסטוריים החשובים ביותר במדינה.  בתום הביקור נמשיך לעבר "מקדש מערות דמבולה" אשר נחשבות למערות המצויירות הגדולות בעולם עם כ-7000 מ"ר של ציורי קיר אשר השתמרו בחלקם היטב. נבקר בחמשת המערות ולט נישאר אדישים למראות המיוחדים!. בתום הביקורים נשוב לבית המלון. ארוחת ערב.

טיול מאורגן לסרי לנקה

4. דמבולה - גני התבלינים -  קאנדי
לאחר ארוחת הבוקר נצא דרומה לעבר "העיר על הגבעות"- קאנדי. שמה נגזר ממיקומה אשר הגן עליה מפולשים כשהיא מוקפת במים, יערות וסלעים. הבירה האחרונה של סרי לנקה בטרם נפלה לידי הבריטים בשנת 1815. בטבורה של העיר בנוי "מקדש השן" לצד האגם המלאכותי שנחפר בשנת 1806. בדרכנו לקאנדי נבקר ב"גן תבלינים" שהם חלק מהתרבות המקומית. נלמד להכירם ודרכי הגידול והשימוש בהם. לפני הגעתנו לעיר נבקר בגנים הבוטניים המלכותיים בהם למעלה מ-5000 סוגים שונים של צמחיה, פרחים ועצים ונשמע על היות המקום מפקדה ראשית של בעלות הברית במהלך מלחמת העולם השניה. לעת ערב ניכנס לביקור ב"מקדש השן" ונתרשם מהאווירה המיסטית השוררת בו. העברה למלון. ארוחת ערב.
 
5. קאנדי - נורליה - מטעי התה -"אנגליה הקטנה"- מפעל תה - קאנדי
יום נוסף של נופים ומראות נפלאים! נצא לעבר "אנגליה הקטנה" דרך מרבדי שיחי התה, מפלים זורמים, טרסות מכל עבר ונגיע למפעל תה אליו מביאים המגדלים את עלי התה המפורסם "תה ציילוני" ונראה את תהליך הייבוש והאריזה של המותג הבינלאומי הזה. נמשיך לעבר נורליה הממוקמת ברכס מיוער למרגלות ההר הגבוה במדינה. נדמה כי הגענו לאחד ממחוזותיה של אנגליה. אויר צלול, רחוקים מהמולת העיר, הנופים הירוקים ומגרשי הגולף יהוו חלק מהמראות מהם נהנה בדרכנו. נסייר בעיר הציורית ובסיומו של יום נשוב לקאנדי. ארוחת ערב.
 
6. קאנדי - נופים - חופי האוקינוס
היום נעזוב את ליבה של סרי לנקה ההררית ונתחיל את דרכנו לעבר החופים הדרום מערביים של האי. נחלוף על פני מעברי הרים, נופים ירוקים, מקורות מים, כפרים ציוריים עד הגיענו לחופי האוקינוס ההודי. נגיע בשעות אחה"צ למלוננו המפנק ולאחר קבלת החדרים והתארגנות נסב לארוחת ערב.
 
7. אאונגלה- מאדו גנגה- שיט בשמורת טבע- אי הקינמון
יום טבע מופלא לפנינו. נצא לעבר נהר הגנגה, אל נקודת המוצא לשיט מרתק בין האתרים השונים: הכפרים, הדייגים ובעלי החיים האופייניים. נרד במספר מקומות בהם נתרשם מהאווירה הקסומה של סביבה מרתקת זו. נוסיף עוד נדבך מידע על חיי המקומיים ונשוב בתום הסיור אל נקודת המוצא וממנה אל בית המלון. ארוחת ערב.

8. אאונגלה- קולומבו
היום נצא צפונה לעבר הבירה של סרי לנקה- קולומבו. זו עיר מרתקת המשלבת לא רק תערובת נוחה של המזרח והמערב, אלא גם תערובת מאוזנת של העבר וההווה. היא הבירה המסחרית של המדינה. בסיורנו בעיר נראה חלק נכבד מאתריה המעניינים ויינתן גם זמן להתרשמות אישית, קניות, אוכל והשלמת ביקורים. מאוחר יותר ניסע לבית המלון. ארוחת ערב.

9. קולומבו - יעד ביניים- תל אביב
העברה מוקדמת לנמל התעופה והתחלת המסע חזרה לארץ הקודש. תם ונשלם טיול אקזוטי, מרתק וממצה ב"עגיל של הודו".

 
המחיר לאדם בחדר זוגי:
קוד טיול
ת. יציאה
יום
יציאה
ת. חזרה
מחיר
מדריך
CSRI 0222
22.02.12
ד'
01.03.12
2199 $
 
CSRI 0318
18.03.12
א'
26.03.12
2199 $
 
CSRI 0805*
05.08.12
א'
13.08.12
2299 $
 
CSRI 0914**
14.09.12
ו'
22.09.12
יפורסם
 
CSRI 1010
10.10.12
ד'
18.10.12
יפורסם
 
CSRI 1109
09.11.12
ו'
17.11.12
יפורסם
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פסטיבל KANDY.

** ראש השנה.

תוספת חדר ליחיד: 465$

יציאת הטיול מותנית במינימום של 15 נרשמים.

 

המחיר כולל :
טיסות בינלאומיות כולל מסי נמל ותוספות דלק מעודכנות לתאריך 1/12/11.
בתי מלון: דרגה ראשונה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים עפ"י הסטנדרט המקומי.
כלכלה-  חצי פנסיון ועוד ארוחת בוקר ביום הנחיתה בקולומבו.
קוקטייל קבלת פנים בכל מלון!
סיורים, בילויים  וביקורים: כולל דמי כניסה כמפורט בתכנית הטיול.

סיורים מודרכים:
פינאוולה, סיגיריה, קאנדי, נורליה, קולומבו
ביקורים מיוחדים:
פינאוולה- בית היתומים לפילים.
סיגיריה- מצודת האריה.
דמבולה- מערות הסלע המצוירות.
פולונרואה- העיר ההיסטורית.
גני התבלינים.
קאנדי- מקדש השן, האגם, סיור בטוק טוק, מפעל בטיקים.
הגנים הבוטניים.
מפעל תה.
מטעי התה והטרסות.
מפלי דבון.
נורליה - סיור בעיר.
מאדו גנגה- שיט בשמורה כולל אי הקינמון.
שמורת הצבים.
קולומבו - סיור בעיר.

אוטובוס תיירים: נוח וממוזג לביצוע תכנית הטיול והעברות.
מדריך מקצועי ומנוסה מצוות "כרמל LEGEND" ומדריכים מקומיים מומחים לטבע  דוברי אנגלית כנדרש.
מפגש קבוצה: לפני היציאה.
תשר לנותני השירותים בחו"ל.

המחיר אינו כולל:
ביטוח נוסעים, תשר למלווה הישראלי,  (מומלץ לעשות ביטוח מיד עם ההרשמה.)
הוצאות בעלות אופי אישי, משקאות בארוחות הכלולות.

דמי ביטול:
כמפורט באתר החברה פרק "תנאים כלליים"..

תנאי תשלום:
בהרשמה- 500 $ והיתרה עד 14 יום טרם יציאת הטיול. 

 כרמל לג'נד
          רח' סוקולוב 33 רמת השרון
          טלפון: 03-5498144 שלוחה 215
          פקס: 03-5498208 

 לקבלת פרטים נוספים מנציג החברה
* דוא"ל * שם פרטי * שם משפחה
* כתובת * טלפון * נייד
תוכן

 הפורטל לתיירות יוקרתית בישראל, ליצירת קשר 052-8354819 | מכתבים ל- רח' קדמה 4רמת-גן 52366 | דוא"ל: info@new-horizons.co.il

הזמנת מלון | השכרת רכב בחו"ל |  הזמנת טיסה

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים