24 שעות בריץ קרלטון הרצליה: נופש יוקרתי באווירה בינלאומית מול היםמאת: בת-שבע כבירלהמשך הכתבה

לכבוד מטוס ה-100 של Wizz Air החברה משיקה מדים חדשים
9.6.2018 10:59

בת-שבע כביר

לכבוד מטוס ה-100  של Wizz Airהחברה משיקה מדים מיוחדים ומקימה עמותה שתתמקד בחינוך ובריאות החברה נערכת לקלוט ב-2019 את המשלוח הראשון של מטוסים מדגם A320neo מתוך ההזמנה של 256 המטוסים

חברות התעופה אייר פראנס KLM, דלתא איירליינס ווירג'ין אטלנטיק חתמו על הסכמים לחיזוק השותפות הטרנס-אטלנטית
23.5.2018 19:11

בת-שבע כביר

עם השלמת ההסכם, אייר פראנסKLM  תרכוש 31% מווירג'ין אטלנטיק, אשר מוחזקת כיום על ידי קבוצת Virgin Group, בעבור 220 מיליון ליש"ט.


ב-15 למאי 2018, קבוצת התעופה אייר פראנס KLM, חתמה על הסכם יחד עם חברות התעופה דלתא איירליינס ווירג'ין אטלנטיק LTD, הסכם אשר נועד לסלול את הדרך עבור הרחבת המיזם הטרנס-אטלנטי המשותף של השלוש.

• ההסכם המשותף בין אייר פראנס KLM, דלתא, ו-וירג'ין אטלנטיק יגדיר את מבנה הניהול ושיתוף הפעולה המסחרי והתפעולי בין החברות.
• לאחר השלמת המהלך, קבוצת אייר פראנס KLM  תרכוש 31% מוירג'ין אטלנטיק.
• Virgin Group תשמור על תפקיד יו"ר חברת וירג'ין אלטנטיק, וכן 20% מאחזקותיה.
• דלתא איירליינס תשמור על 49% מאחזקותיה.

חברות התעופה אייר פראנס ו-Qantas האוסטרלית מחדשות את הסכם השותפות ביניהן קהל הלקוחות ייהנה מאפשרויות טיסה חדשות לאוסטרליה
23.5.2018 19:06

בת-שבע כביר

חברת התעופה אייר פראנס מכריזה על חידוש הסכם השותפות (קוד שייר)  עם חברת התעופה האוסטרלית Qantas.
במסגרת ההסכם, קהל הלקוחות בישראל, אירופה, ואוסטרליה ייהנה מההטבות הבאות:

• אפשרויות טיסה חדשות מפריז לאוסטרליה דרך הונג קונג וסינגפור
• שיתוף פעולה (קוד שייר) על יותר מ-200 טיסות שבועיות, החל מה-20 ביולי 2018 (בכפוף לשינויים עונתיים)
• חוויית טיסה משופרת לנוסעים

בריטיש איירווייס מברכת את המשפחה המלכותית על הולדת התינוק
23.4.2018 19:52

בת-שבע כביר

חברת התעופה הלאומית של בריטניה, בריטיש איירווייס, חוגגת את הולדת התינוק המלכותי. לכבוד הולדתו של התינוק השלישי לבית המלוכה הבריטי, חברת התעופה ביריטיש איירווייס הציבה בטרמינל 5 שבנמל  הבית שלה, הית'רו העתק מיוחד של המסגרת המלכותית, המוצבת באופן מסורתי בחצר הארמון בקינגהאם, בכל פעם שנולד תינוק למשפחה המלכותית.

חברת התעופה אמריקן אירליינס הזמינה 47 מטוסי בואינג 787 דרימליינר
14.4.2018 17:51

בת-שבע כביר

חברת התעופה הגדולה בעולם תכפיל את מספר מטוסי הדרימליינר בצי שלה, עם הזמנה של 47 מטוסים מדגם זה, עם אופציה ל-28 נוספים. ההסכם בשווי 12 מיליארד דולר כולל מטוסי דרימליינר מדגמים 787-8 ו-787-9.
בואינג, יצרנית המטוסים המובילה, יחד עם חברת התעופה הגדולה בעולם אמריקן איירליינס, הודיעו כי האחרונה תכפיל את צי מטוסי הדרימליינר שברשותה עם הזמנה חדשה עבור 47 מטוסי בואינג 787 ואופציה ל-28 נוספים. ההסכם עבור 47 המטוסים מוערך בשווי 12 מיליארד דולר והופך את אמריקן אירליינס למפעילה הגדולה ביותר של מטוסי בואינג דרימליינר בחצי כדור הארץ המערבי.

ארכיון חדשות
קבוצת Preferred Hotel צירפה את מלון ענבל לרשימת מלונות היוקרה העולמית שלה

הצלחה נוספת למלון ענבל ירושלים, קבוצת Preferred hotel  צירפה את מלון ענבל לרשימת מלונות היוקרה העולמית שלה

מאת: בת-שבע כביר

רק לפני חודש ימים נבחר מלון ענבל כמלון המוביל בישראל וכאחד מארבעת המלונות הטובים ביותר במזרח התיכון על ידי עיתון התיירות המוביל  והיוקרתי – CONDE' NAST

תעודת כבוד נוספת למלון ענבל ולעיר ירושלים. מלון ענבל מרשת מלונות לרום, נבחר על ידי קבוצתPreferred Hotel Group  הידועה והיוקרתית, כמלון הישראלי היחידי המצטרף ל-  850 בתי המלון שלהם  שכוללים 152,000 חדרים ב- 70 מדינות ברחבי העולם.

קבוצת Preferred Hotel Group הינה המותג המוביל בתעשיית האירוח העולמית ובעלת ניסיון של כ 40 שנות פעילות בתחום .  הקבוצה שמה לנגד עינה להציב רף גבוה במיוחד של רמת אירוח יוקרתית, העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ומציבה רף חדש בכל הקשור לשימוש בחידושים הטכנולוגיים החדישים ביותר הקיימים בתעשיית המלונאות העולמית. מגוון השירותים שהקבוצה נותנת כולל שירותי שיווק ומכירות, הפצה אלקטרונית בכל מנועי ההזמנות  ומערכות ההזמנות (GDS) של חברות התעופה וכן בקרת איכות וקביעת סטנדרטים. הקבוצה עושה הכל על מנת לוודא כי אורחים השוהים במלונות השותפים לרשת יזכו לרמת האירוח הגבוהה והיוקרתית ביותר.

הקבוצה מפעילה 5 מותגים שונים: Preferred Hotels & Resorts, Preferred Boutique, Summit Hotels & Resorts, Sterling Hotels, Historic Hotels of America
ל Preferred Hotel  שמרכזיה בניו פורט ביץ, קליפורניה ובשיקגו  33 משרדי מכירות ברחבי העולם המעסיקים למעלה מ- 200 אנשי מכירות.

בין המלונות הנימצאים ברשימת ה Preferred Hotel נימנים כל מלונות רשת טראמפ, מלון ליינסבורו בלונדון, מלון פנינסולה בשיקאגו, מלון פולטון בסינגפור מלון אימפריאל בניו דלהי  ועוד רבים וטובים.
ל Preferred Hotel  מועדון חברים המונה למעלה ממיליון איש ברחבי תבל הנהנים מפינוקים שונים במהלך שהייתם בבתי המלון המאוגדים ברשת.
הקבוצה מציעה גם שיתופי פעולה עם 14 חברות תעופה בינ"ל וחברות כרטיסי אשראי בינלאומיות וביניהם שת"פ עם אמריקאן אקספרס המעניק הטבות ב כ 120 מועדוני גולף יוקרתיים ברחבי העולם

חשוב לציין כי תיירים רבים ברחבי העולם, בעיקר אלו הנוסעים ליעדים שונים בפעם הראשונה, בוחרים לשהות בבתי מלון המוכרים להם ואשר הסטנדרטים הפועלים בהם מוכרים להם .לכן  צרוף מלון ענבל לרשימה היוקרתית של ה Preferred Hotel Group תביא לחשיפה עולמית למלון ולעיר ירושלים.

סגן נשיא Preferred Hotel Group  העולמית, מר Ananya Narayan  שהגיע אמש לישראל ציין כי הבחירה במלון ענבל נעשתה לאחר בדיקות מדוקדקות ולאחר שנמצא כי המלון עומד בכל התנאים הקפדניים ביותר באיכות חדרי המלון, וברמת השירות המפנקת שמעניק המלון לאורחיו. "יש לך הרבה במה להיות גאה" אמר מר Ananya Narayan  לראש העיר ירושלים, ניר ברקת, עימו ניפגש.

"אנו גאים מאד על הבחירה", אמר מנכ"ל מלון ענבל, ברונו דה סקויטר הנרגש. "לקבל הודעה כזו חודש לאחר שנבחרנו על ידי עיתון התיירות המוביל  והיוקרתי - CONDE NAST כמלון המוביל בישראל וכאחד מארבעת המלונות הטובים ביותר במזרח התיכון, זה מרגש כפליים ומוכיח כי מלון ענבל הוא אכן מלון העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בעולם". זוהי המתנה הטובה ביותר שאפשר לתת למלון ענבל שנכנס לשנתו ה30, ההישגים אליהם הגיע המלון בשנים האחרונות  הם פרי של עבודה קשה ומאומצת שאני מבטיח שתימשך גם בשנים הבאות. אנו בטוחים שנמשיך  להיות מקור גאווה לירושלים ולישראל".

ראש העיר ירושלים, מר ניר ברקת, שקיבל את פני נציגי  Preferred Hotels Grourp  עם הגעתם לישראל, ציין כי זוהי בהחלט תעודת כבוד לעיר ירושלים שרשת חשובה כמו Preferred Hotels Grourp  החליטה לצרף את מלון ענבל הירושלמי לצמרת מלונות היוקרה העולמית. ברקת ציין כי הוא משוכנע שבחירה זו תביא לירושלים תיירות יוקרה מכל רחבי העולם. "אני מקווה שפעילויות השיווק העולמיות של הרשת ישאו פרי ומיליוני תיירים יגיעו לבקר בעיר היפה מכל- ירושלים".

מוטי חזן, מנכ"ל הרשות לפיתוח ירושלים: "למיתוג הבינלאומי יש חשיבות רבה בקידום תיירות נכנסת ובמיוחד בכל הקשור לחיזוק חלקה של התיירות העצמאית בקרב התיירים המגיעים לירושלים. חותם האיכות של רשת דוגמת Preferred hotels הוא בעבור התייר העצמאי, תעודת ביטוח לאיכותו של המלון בארץ אותה הוא איננו מכיר. גם מערך ההזמנות העצמאי של הרשת יש בו בכדי לעודד את הגעתה של תיירות עצמאית ואיכותית. אנו גאים כי הרשת בחרה במלון ענבל הירושלמי כנציגה בארץ ומקווים כי גורמי מלונאות בינלאומיים נוספים יגיעו גם הם בקרוב לעיר".

מלון ענבל ירושלים, המדורג 5 כוכבים דה לוקס ממוקם בסמוך לגן הפעמון, אל מול נופיה המרהיבים של העיר העתיקה והרי יהודה. במלון 283 חדרים ו25 סוויטות בגדלים שונים בעיצוב קלאסי-מודרני. המוטיבים הירושלמים המוכרים של צבע ואבן שזורים בין המסדרונות והשטחים הציבוריים ומשווים תחושת המשכיות לאתריה ההיסטוריים של העיר.
בשל מיקומו המרכזי, בסמוך לכל אתרי התרבות וההיסטוריה כמו גם העיר העתיקה, ורמת השרות הגבוהה שמוענקת ללקוחות, מהווה מלון ענבל אבן שואבת לקהלי תיירים יוקרתיים מחו"ל ולכנסים בינלאומיים חשובים.
בכל שנותיו ארח המלון אח"מים, ראשי מדינות נשיאים וראשי ממשלה בהם קלינטון, קונדוליסה רייס, הנרי קיסינג'ר, מיכאיל גורבצ'וב, נשיא  פולין המנוח קצ׳ינסקי, נשיא גאורגיה סאסאקשוילי נשיא מונגוליה ועוד רבים. זאת בנוסף לראשי ארגונים יהודיים מהארץ ומחו"ל, מנהיגי פדרציות יהודיות ומנהיגים בקרב הקהילות הנוצריות התומכות בישראל. זכורות במיוחד חגיגות ה- 60 למדינת ישראל, במהלכן קיים נשיא המדינה מר שמעון פרס את כנס "המחר". במהלכו אירח מלון ענבל 17 ראשי מדינות מכהנים ופמליותיהם, כמו גם ראשי מדינות ואח"מים לשעבר. לאור המוניטין שצבר מלון ענבל, מקפידים מזכירי המדינה האמריקאים השונים המדלגים באזור לעיתים תכופות להתארח בו מעת לעת.

טכנולוגיה חכמה במלון ענבל:

לראשונה בישראל- מערכת קונסיירז' דיגיטאלי . לפני כחודשיים  השיק מלון ענבל את המערכת החדשנית אשר פותחה ע"י DataStrata והינה זמינה לאורחי המלון באמצעות מחשבים ניידים, סמארטפונים וטאבלטים. באמצעותה יכולים האורחים להזמין שירותים שונים כגון טיפולי ספא, שירות חדרים, מקומות למסעדות ואתרים בעיר, לקבל הצעות לבילויים באזור ועוד.

מלון ענבל, נעים להכיר:

• דירוג: 5 כוכבים דה לוקס
• 283 חדרים 25 סוויטות
• מיקום: שכונת טלבייה הציורית, סמוך לגן הפעמון, צופה לעיר העתיקה בירושלים.
• ספא, מרכז בריאות וכושר חדש - היחיד בארץ שעומד בקריטריונים של אגוד הספא העולמי - ISA  (ׂinternational spa association ).
• בריכת שחיה מקורה ומחוממת בחודשי החורף.
• טרקלין עסקים מרהיב ביופיו המשקיף על נופיה של העיר ירושלים
• מרכז לכנסים ואירועים פרטיים הגדול במרכז העיר.
• המרכז מכיל אולם נשפים המאכלס כ- 500 איש ושבעה אולמות נוספים לכנסים וישיבות..
• אינטרנט חינם (WiFi) בכל שטחי המלון וחנייה חינם בחניון המלון.

בתמונה: מר Jose Ventura מנהל אזור אפריקה ואסיה ב Preferred Hotel Group, גב' אילנית מלכיאור, מנהלת תיירות ירושלים ברשות לפיתוח ירושלים, מר Saurabh Bhatnagar מנהל המכירות האזורי של Preferred Hotel Group , סגן נשיא Preferred Hotel Group  העולמית, מר Ananya Narayan  , מר אילן ברנר- סמנכ"ל מלון ענבל, מר ניר ברקת- ראש עיריית ירושלים ומר ברונו דה סקויטר- מנכ"ל מלון ענבל, מר Brij Chachra מנהל שיווק אזורי Preferred Hotel Group. צילום חיים צח.לקבלת פרטים נוספים מנציג החברה
* דוא"ל * שם פרטי * שם משפחה
* כתובת * טלפון * נייד
תוכן

 הפורטל לתיירות יוקרתית בישראל, ליצירת קשר 052-8354819 | מכתבים ל- רח' קדמה 4רמת-גן 52366 | דוא"ל: info@new-horizons.co.il

הזמנת מלון | השכרת רכב בחו"ל |  הזמנת טיסה

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים