הולנד למשפחות: חוויה משפחתית בפארקי הנופש של Landal

מאת: בת-שבע כביר

פסטורליות, שמורות טבע, כפרי דייגים אטרקציות משפחתיות ושהייה מפנקת יהפכו את החופשה המשפחתית לחוויה מהנה

להמשך הכתבה

בואינג ואירומקסיקו חוגגות את מסירת מטוס הבואינג 737 MAX הראשון של חברת התעופה
7.3.2018 18:25

בת-שבע כביר

חברת התעופה הגדולה במקסיקו הזמינה 90 מטוסי בואינג מדגם ה-MAX, שישמשו אותה לפתיחת מגוון רחב של קווים ליעדים חדשים בשוק מטוסי צרי הגוף

מטוס הדרימליינר הרביעי של אל על "חיפה" נחת אמש (יום א') בישראל
5.3.2018 19:21

בת- שבע כביר


אלי דפס – יו"ר אל על, יונה יהב- ראש עיריית חיפה, גונן אוסישקין- מנכ"ל אל על ותמי מוזס בורוביץ  - סגנית יו"ר הדירקטוריון קיבלו  אמש (יום א') בנתב"ג את מטוס הדרימליינר הרביעי  מבין 16 מטוסי הדרימליינר 787 החדשים של אל על.

חברת התעופה Air France-KLM מפרסמת את התוצאות הכספיות השנתיות שלה לשנת 2017
27.2.2018 18:22

בת-שבע כביר

• תנועת הנוסעים ממשיכה להיות חזקה עם 99 מיליון נוסעים – עלייה של 5.6% לעומת השנה הקודמת
• הרווח התפעולי בשנת 2017 היה 1,488 מיליון יורו, עלייה של 41.8% לעומת שנת 2016.
• תוצאת הנטו עמדה בשנת 2017 על 1,155 מיליון יורו, עלייה של 363 מיליון יורו לעומת השנה שעברה
• חיזוק משמעותי במבנה הפיננסי של הקבוצה עם הפחתת חוב נטו של 2 מיליארד יורו הנובע מתזרים מזומנים תפעולי חזק והון מונפק.

אל על משיקה לוגו מיוחד שילווה אותה בשנת ה- 70 למדינה
27.2.2018 17:55

בת-שבע כביר

לרגל שנת ה- 70 למדינת ישראל, אל על משיקה לוגו מיוחד שילווה אותה במהלך השנה.
הלוגו עוצב בהשראת לוגו שנת ה- 70 של מדינת ישראל ומורכב ממגן דוד ומטוס המשתלבים במספר 70, הממחיש את החיבור של אל על והמדינה במסע משותף של 70 שנה.

אייר פראנס KLM משיקה בטיסות מישראל לפריז את Air France Play: פורטל בידור דיגיטלי מבוסס WIFI
2.2.2018 18:51

בת-שבע כביר

אייר פראנס KLM משיקה בטיסות מישראל לפריז את Air France Play: פורטל בידור דיגיטלי מבוסס WIFI לצפייה בתכנים בזמן הטיסה וללא עלות.
הפורטל שנבנה בשיתוף עם חברת Flymingo במיוחד לקו פריז-ת"א, נתמך בכל סוגי המכשירים ואינו מצריך התקנה טרם הטיסה. הנוסעים צפויים ליהנות ממגוון רחב של תכנים כגון: סרטים, תכניות טלוויזיה, מופעים מוזיקליים, משחקים ועוד

 

ארכיון חדשות
קבוצת Preferred Hotel צירפה את מלון ענבל לרשימת מלונות היוקרה העולמית שלה

הצלחה נוספת למלון ענבל ירושלים, קבוצת Preferred hotel  צירפה את מלון ענבל לרשימת מלונות היוקרה העולמית שלה

מאת: בת-שבע כביר

רק לפני חודש ימים נבחר מלון ענבל כמלון המוביל בישראל וכאחד מארבעת המלונות הטובים ביותר במזרח התיכון על ידי עיתון התיירות המוביל  והיוקרתי – CONDE' NAST

תעודת כבוד נוספת למלון ענבל ולעיר ירושלים. מלון ענבל מרשת מלונות לרום, נבחר על ידי קבוצתPreferred Hotel Group  הידועה והיוקרתית, כמלון הישראלי היחידי המצטרף ל-  850 בתי המלון שלהם  שכוללים 152,000 חדרים ב- 70 מדינות ברחבי העולם.

קבוצת Preferred Hotel Group הינה המותג המוביל בתעשיית האירוח העולמית ובעלת ניסיון של כ 40 שנות פעילות בתחום .  הקבוצה שמה לנגד עינה להציב רף גבוה במיוחד של רמת אירוח יוקרתית, העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ומציבה רף חדש בכל הקשור לשימוש בחידושים הטכנולוגיים החדישים ביותר הקיימים בתעשיית המלונאות העולמית. מגוון השירותים שהקבוצה נותנת כולל שירותי שיווק ומכירות, הפצה אלקטרונית בכל מנועי ההזמנות  ומערכות ההזמנות (GDS) של חברות התעופה וכן בקרת איכות וקביעת סטנדרטים. הקבוצה עושה הכל על מנת לוודא כי אורחים השוהים במלונות השותפים לרשת יזכו לרמת האירוח הגבוהה והיוקרתית ביותר.

הקבוצה מפעילה 5 מותגים שונים: Preferred Hotels & Resorts, Preferred Boutique, Summit Hotels & Resorts, Sterling Hotels, Historic Hotels of America
ל Preferred Hotel  שמרכזיה בניו פורט ביץ, קליפורניה ובשיקגו  33 משרדי מכירות ברחבי העולם המעסיקים למעלה מ- 200 אנשי מכירות.

בין המלונות הנימצאים ברשימת ה Preferred Hotel נימנים כל מלונות רשת טראמפ, מלון ליינסבורו בלונדון, מלון פנינסולה בשיקאגו, מלון פולטון בסינגפור מלון אימפריאל בניו דלהי  ועוד רבים וטובים.
ל Preferred Hotel  מועדון חברים המונה למעלה ממיליון איש ברחבי תבל הנהנים מפינוקים שונים במהלך שהייתם בבתי המלון המאוגדים ברשת.
הקבוצה מציעה גם שיתופי פעולה עם 14 חברות תעופה בינ"ל וחברות כרטיסי אשראי בינלאומיות וביניהם שת"פ עם אמריקאן אקספרס המעניק הטבות ב כ 120 מועדוני גולף יוקרתיים ברחבי העולם

חשוב לציין כי תיירים רבים ברחבי העולם, בעיקר אלו הנוסעים ליעדים שונים בפעם הראשונה, בוחרים לשהות בבתי מלון המוכרים להם ואשר הסטנדרטים הפועלים בהם מוכרים להם .לכן  צרוף מלון ענבל לרשימה היוקרתית של ה Preferred Hotel Group תביא לחשיפה עולמית למלון ולעיר ירושלים.

סגן נשיא Preferred Hotel Group  העולמית, מר Ananya Narayan  שהגיע אמש לישראל ציין כי הבחירה במלון ענבל נעשתה לאחר בדיקות מדוקדקות ולאחר שנמצא כי המלון עומד בכל התנאים הקפדניים ביותר באיכות חדרי המלון, וברמת השירות המפנקת שמעניק המלון לאורחיו. "יש לך הרבה במה להיות גאה" אמר מר Ananya Narayan  לראש העיר ירושלים, ניר ברקת, עימו ניפגש.

"אנו גאים מאד על הבחירה", אמר מנכ"ל מלון ענבל, ברונו דה סקויטר הנרגש. "לקבל הודעה כזו חודש לאחר שנבחרנו על ידי עיתון התיירות המוביל  והיוקרתי - CONDE NAST כמלון המוביל בישראל וכאחד מארבעת המלונות הטובים ביותר במזרח התיכון, זה מרגש כפליים ומוכיח כי מלון ענבל הוא אכן מלון העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בעולם". זוהי המתנה הטובה ביותר שאפשר לתת למלון ענבל שנכנס לשנתו ה30, ההישגים אליהם הגיע המלון בשנים האחרונות  הם פרי של עבודה קשה ומאומצת שאני מבטיח שתימשך גם בשנים הבאות. אנו בטוחים שנמשיך  להיות מקור גאווה לירושלים ולישראל".

ראש העיר ירושלים, מר ניר ברקת, שקיבל את פני נציגי  Preferred Hotels Grourp  עם הגעתם לישראל, ציין כי זוהי בהחלט תעודת כבוד לעיר ירושלים שרשת חשובה כמו Preferred Hotels Grourp  החליטה לצרף את מלון ענבל הירושלמי לצמרת מלונות היוקרה העולמית. ברקת ציין כי הוא משוכנע שבחירה זו תביא לירושלים תיירות יוקרה מכל רחבי העולם. "אני מקווה שפעילויות השיווק העולמיות של הרשת ישאו פרי ומיליוני תיירים יגיעו לבקר בעיר היפה מכל- ירושלים".

מוטי חזן, מנכ"ל הרשות לפיתוח ירושלים: "למיתוג הבינלאומי יש חשיבות רבה בקידום תיירות נכנסת ובמיוחד בכל הקשור לחיזוק חלקה של התיירות העצמאית בקרב התיירים המגיעים לירושלים. חותם האיכות של רשת דוגמת Preferred hotels הוא בעבור התייר העצמאי, תעודת ביטוח לאיכותו של המלון בארץ אותה הוא איננו מכיר. גם מערך ההזמנות העצמאי של הרשת יש בו בכדי לעודד את הגעתה של תיירות עצמאית ואיכותית. אנו גאים כי הרשת בחרה במלון ענבל הירושלמי כנציגה בארץ ומקווים כי גורמי מלונאות בינלאומיים נוספים יגיעו גם הם בקרוב לעיר".

מלון ענבל ירושלים, המדורג 5 כוכבים דה לוקס ממוקם בסמוך לגן הפעמון, אל מול נופיה המרהיבים של העיר העתיקה והרי יהודה. במלון 283 חדרים ו25 סוויטות בגדלים שונים בעיצוב קלאסי-מודרני. המוטיבים הירושלמים המוכרים של צבע ואבן שזורים בין המסדרונות והשטחים הציבוריים ומשווים תחושת המשכיות לאתריה ההיסטוריים של העיר.
בשל מיקומו המרכזי, בסמוך לכל אתרי התרבות וההיסטוריה כמו גם העיר העתיקה, ורמת השרות הגבוהה שמוענקת ללקוחות, מהווה מלון ענבל אבן שואבת לקהלי תיירים יוקרתיים מחו"ל ולכנסים בינלאומיים חשובים.
בכל שנותיו ארח המלון אח"מים, ראשי מדינות נשיאים וראשי ממשלה בהם קלינטון, קונדוליסה רייס, הנרי קיסינג'ר, מיכאיל גורבצ'וב, נשיא  פולין המנוח קצ׳ינסקי, נשיא גאורגיה סאסאקשוילי נשיא מונגוליה ועוד רבים. זאת בנוסף לראשי ארגונים יהודיים מהארץ ומחו"ל, מנהיגי פדרציות יהודיות ומנהיגים בקרב הקהילות הנוצריות התומכות בישראל. זכורות במיוחד חגיגות ה- 60 למדינת ישראל, במהלכן קיים נשיא המדינה מר שמעון פרס את כנס "המחר". במהלכו אירח מלון ענבל 17 ראשי מדינות מכהנים ופמליותיהם, כמו גם ראשי מדינות ואח"מים לשעבר. לאור המוניטין שצבר מלון ענבל, מקפידים מזכירי המדינה האמריקאים השונים המדלגים באזור לעיתים תכופות להתארח בו מעת לעת.

טכנולוגיה חכמה במלון ענבל:

לראשונה בישראל- מערכת קונסיירז' דיגיטאלי . לפני כחודשיים  השיק מלון ענבל את המערכת החדשנית אשר פותחה ע"י DataStrata והינה זמינה לאורחי המלון באמצעות מחשבים ניידים, סמארטפונים וטאבלטים. באמצעותה יכולים האורחים להזמין שירותים שונים כגון טיפולי ספא, שירות חדרים, מקומות למסעדות ואתרים בעיר, לקבל הצעות לבילויים באזור ועוד.

מלון ענבל, נעים להכיר:

• דירוג: 5 כוכבים דה לוקס
• 283 חדרים 25 סוויטות
• מיקום: שכונת טלבייה הציורית, סמוך לגן הפעמון, צופה לעיר העתיקה בירושלים.
• ספא, מרכז בריאות וכושר חדש - היחיד בארץ שעומד בקריטריונים של אגוד הספא העולמי - ISA  (ׂinternational spa association ).
• בריכת שחיה מקורה ומחוממת בחודשי החורף.
• טרקלין עסקים מרהיב ביופיו המשקיף על נופיה של העיר ירושלים
• מרכז לכנסים ואירועים פרטיים הגדול במרכז העיר.
• המרכז מכיל אולם נשפים המאכלס כ- 500 איש ושבעה אולמות נוספים לכנסים וישיבות..
• אינטרנט חינם (WiFi) בכל שטחי המלון וחנייה חינם בחניון המלון.

בתמונה: מר Jose Ventura מנהל אזור אפריקה ואסיה ב Preferred Hotel Group, גב' אילנית מלכיאור, מנהלת תיירות ירושלים ברשות לפיתוח ירושלים, מר Saurabh Bhatnagar מנהל המכירות האזורי של Preferred Hotel Group , סגן נשיא Preferred Hotel Group  העולמית, מר Ananya Narayan  , מר אילן ברנר- סמנכ"ל מלון ענבל, מר ניר ברקת- ראש עיריית ירושלים ומר ברונו דה סקויטר- מנכ"ל מלון ענבל, מר Brij Chachra מנהל שיווק אזורי Preferred Hotel Group. צילום חיים צח.לקבלת פרטים נוספים מנציג החברה
* דוא"ל * שם פרטי * שם משפחה
* כתובת * טלפון * נייד
תוכן

 הפורטל לתיירות יוקרתית בישראל, ליצירת קשר 052-8354819 | מכתבים ל- רח' קדמה 4רמת-גן 52366 | דוא"ל: info@new-horizons.co.il

הזמנת מלון | השכרת רכב בחו"ל |  הזמנת טיסה

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים